Виробництво, промисловість - підприємства Львова


«Гуртівня пам'ятників» - пам'ятники з граніту Львів

Виготовлення гранітних пам’ятників, які здатні гідно увічнити пам'ять вашої близької людини – лаконічні надгробки з граніту, ексклюзивні пам'ятники, меморіальні комплекси. Реставрація пам’ятників.

Львів вул. Сихівська 22

«Галполімерпак» - виготовлення пакетів у Львові

Виробництво пакетів у Львові. Поліетиленові і паперові пакети різного розміру та форми. Друк логотипів та малюнків на пакетах. Одноразовий посуд, рукав, напіврукав.

Львів, вул. Шевченка, 313

«Галич ПЕТ» - виробництво ПЕТ пляшок

Інноваційне виробництво пет тари об'ємом від 250 мл до 2000 мл та лиття закупорювання – корків для пластикових пляшок. Великий асортимент ПЕТ пляшок та вигідні умови співпраці для постійних замовників.

«Пам'ятай мене» - гранітні пам'ятники

Проектування, виготовлення та продаж пам’ятників та меморіальних виробів з граніту та мармуру. Всі гранітні пам'ятники відповідають високим вимогам якості та естетики. Вироби з граніту.

«Граніт-Ломі» – виготовлення пам’ятників з граніту та крихти

Виготовлення та встановлення пам’ятників з граніту, мармуру, крихти, комбінованих пам’ятників у Львові та Львівській області. Гарантія на виконані роботи. Великий каталог зразків.

Львів

«Граніт ЛВ» – пам’ятники з граніту та крихти

Виготовлення і продаж пам’ятників з граніту та мармурової крихти. Одинарні, для двох поховань, дитячі пам'ятники, індивідуальні замовлення. Понад 100 зразків у каталозі за різними цінами. Вироби з граніту.

м. Львів, вул. Шевченка 30

«Граніт-Комплект» - пам'ятники з граніту

Продаж пам'ятників з граніту у Львові та області: одинарні пам'ятники, для двох поховань, сімейні монументи, дитячі пам'ятники. Виробництво пам'ятників на індивідуальне замовлення по проекту або фото. Вигідні ціни.

м. Жовква, Львівська область

«Гранітний Ангел» - виготовлення пам'ятників

Гранітні пам’ятники й меморіальні комплекси з граніту на індивідуальне замовлення. Виготовлення за готовим проектом або за фото замовника виходячи з бюджету.

Львів, вул. Липинського, 61