«Галич ПЕТ» - пляшки та корки пластикові високої якості

Виробництво тари малої ємності від 250 мл до 2 л на сучасному обладнання з сировини високої якості. ПЕТ пляшки використовуються для фасування харчової продукції та промислового призначення.

Виробництво ПЕТ продукції у Львові

Виробництво пет пляшок у львові

Основний напрямок діяльності компанії «Галич ПЕТ» у Львові – виготовлення пляшок із поліетилентерефталату ПЕТ місткістю від 250 мл до 2000 мл. Всі пляшки комплектуються герметичними пластиковими корками. Нашу продукцію використовують для фасування харчової, косметичної продукції, побутової та автомобільної хімії.

 • Презентабельна продукція – працюємо тільки на сучасному устаткуванні.

 • Невеликий термін виготовлення пластикових бутилок – завдяки наявності вільних потужностей.

 • Можливість виготовлення тари різноманітної форми.

 • Великий складський запас Власний склад дозволяє організувати регулярні поставки і постійна наявність товару.

 • Контроль якості пластикової продукції.

Пластикові ПЕТ пляшки

Поліетилентерефталат – ПЕТ, термопластичний полімерний матеріал з широким застосуванням. З цього пластику виготовляють упаковку для споживчих товарів, їжі та напоїв. Завдяки безпеці, ПЕТ тара найпопулярніша серед багатьох аналогів.

Пет пляшки виготовлення у львові

Пластикові пляшки зберігають ударостійкі характеристики у робочому діапазоні температур від -40°С до + 60°С. Це дозволяє застосовувати пластикові ПЕТ бутилки за будь-яких погодних умов. Широкий асортимент упаковки.

Пластикові корки для пляшок у львові

Переваги пластикової тари

Пакування з поліетилентерефталату займає на ринку значиму нішу. Це пояснюється, перш за все, перевагами матеріалу:

 • Низька ціна – доступність сировини й сучасні технології виробництва роблять матеріал одним з найбільш демократичних за вартістю.

 • Легка вага – стандартна півлітрова ПЕТ пляшка важить менше 30 г, що дозволяє істотно скоротити витрати на паливо й амортизацію транспортних засобів.

 • Надійність – з пакуванням продукції у ПЕТ пляшки не виникає будь-яких пошкоджень, порівняно с тарою зі скла.

 • Хімічна інертність – упаковка з пластику не контактує з харчовими продуктами й рідинами. Цим пояснюється широке використання цього матеріалу у фармацевтиці, косметичній та харчовій промисловості.

 • Варіації форм – з початкових заготовок методом вакуумно-екструзійного видування можна виготовити велику кількість різноманітних форм пляшок і баночок.

 • Герметичність – у комплекті з правильно підібраним корком ПЕТ тара повністю герметична, перешкоджає витоку рідини або сипучих речовин.

Як замовити ПЕТ тару

У нас ви можете купити виключно якісний товар для харчової промисловості та групи непродовольчих товарів. Гарантуємо високу якість товару, всі вироби сертифіковані та відповідають стандартам якості.

Щоб замовити виготовлення ПЕТ пляшок та корків зв’яжіться з нами зручним для вас способом – зателефонуйте або напишіть на електронну пошту. Ваш персональний менеджер допоможе з оформленням замовлення будь-якої партії товару.

Ми пропонуємо пофарбовані й прозорі варіанти тари. Це дозволить за доступною ціною зробити продукт оригінальним і впізнаваним серед роздрібних покупців. Додатково ви зможете придбати ПЕТ тару за індивідуальним замовленням.

Доставка та оплата ПЕТ продукції

Пропонуємо оформлення вигідних оптових замовлень, швидку й при необхідності регулярну доставку зі Львова по всій Україні. У наших клієнтів є можливість замовити виготовлення ПЕТ тари різних розмірів та місткості, пластикових пляшок за спеціальним замовленням та у різних обсягах.

Оплату можна здійснити готівковими коштами або безготівковим способом. Доставка великих оптових партій замовлень безкоштовна. Для постійних партнерів у нас розроблено програму лояльності, діють вигідні акційні пропозиції.