«Пам'ятай мене» - майстерня гранітних пам’ятників у Львові

Пам'ятники близьким та рідним – це не просто спосіб вказати, хто спочиває в цьому місці. За їх допомогою ви можете висловити свої почуття та кращі спогади про близьку людину, розповісти про риси характеру і навіть деякі моменти з життя. Ми знаємо, наскільки це важливо, наші фахівці допоможуть виготовити і встановити монумент на могилу.

Web:

Виготовлення і встановлення пам'ятників

Коли постає питання, як впорядкувати поховання, де замовити красивий пам'ятник і як його встановити, вам потрібно прийняти рішення, результат якого, можливо, побачать навіть ваші онуки й правнуки. Значить, цей символ пам'яті про дорогу вам людину повинен поєднувати у собі одночасно міцність, красу й оригінальність. Ми працюємо вже понад 10 років, завдяки чому можемо запропонувати виготовлення надгробків будь-якої складності.

Одинарні гранітні пам'ятники

У каталозі на нашому сайті представлені варіанти одинарних гранітних пам’ятників різного дизайну й вартості.

  • Стели лаконічної форми – недороге, але красиве рішення.

  • Складні монументи з оздобленням, індивідуальним дизайном.

  • Ексклюзивні пам'ятники – розробляються спільно з художниками.

У будь-якому випадку, замовлення пам'ятника з граніту вимагає ретельного підбору матеріалу, форми, планування на ділянці. Адже ви хочете замовити пам'ятник лише один раз, щоб він стояв десятки, а то й сотні років. У цьому випадку хочемо вам нагадати, що гранітні пам'ятники від виробника коштують на порядок дешевше, ніж у посередників.

Подвійні пам'ятники з граніту

На сімейні ділянки найчастіше встановлюють горизонтальні подвійні пам’ятники з граніту – строгі надгробки у класичному стилі або меморіальні комплекси особливої форми з декоративними ритуальними елементами.

Ви можете вибрати готовий гранітний пам’ятник або зупинити вибір на ексклюзивному дизайні, замовити сімейну усипальницю з граніту. Наші фахівці оформляють пам'ятники сусальним золотом, що надає надгробку благородного вигляду й захищає від зовнішніх факторів ритуальні елементи: написи, орнаменти, хрест.

Ціни на пам'ятники від виробника у Львові

Різноманітність стел дозволяє знайти рішення під будь-який бюджет, при цьому пам’ятник буде виглядати велично й достойно. Ціни на гранітні пам’ятники – від 17000 грн, залежать від: габаритів, дизайну, матеріалів. Незвичайна форма, деталі та елементи, художнє гравіювання портретів, візерунків та епітафій збільшують ціну. Додатково ви можете замовити:

  • Квітники, вази, лампади, інші ритуальні елементи.

  • Укладання гранітної плитки.

  • Виготовлення та встановлення огорож.

Вироби з граніту: стільниці, підвіконня, сходи

Однією зі спеціалізацій нашого підприємства є виготовлення виробів з граніту та мармуру: ступені для сходів, балясини, підвіконня, стільниці. Вироби з граніту характеризуються високою стійкістю до стирання, механічного впливу, не вигоряють від сонячних променів. Стільниці й сходи не псуються під дією вологи або високих температур, зберігають свій первісний вигляд протягом багатьох років. Будь-які вироби з граніту виділяються різноманітністю колірного спектра, неповторним малюнком, можливістю втілення дизайнерських ідей.

Потрібно замовити пам'ятник у Львові недорого?

У нас працюють досвідчені архітектори, художники, скульптори, гравіювальники, які професійно виконають найскладніший надгробок з граніту з доставкою у Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Мукачево, Ужгород, Луцьк, інші міста України. Наявність власного автопарку транспортних засобів і спецтехніки дозволяє якісно, швидко й акуратно встановити меморіали та пам’ятники з граніту у містах Львівської області: Жовква, Червоноград, Соснівка, Рясне, Зимна Вода, Сокільники.

У каталозі ви зможете знайти приклади надгробних пам'ятників з доставкою у Пустомити, Перемишляни, Красне, Яворів, Збиранку, Щирець, Рава-Руську. Технології нашого виробництва дозволяють замовити виготовлення пам'ятників за ексклюзивними ескізами, зокрема ритуальні меморіали з доставкою до інших куточків Львівської області у Буськ, Мшану, Миколаїв, Городок, Кам'янку-Буську.