«Граніт-Ломі» – художня майстерня з виготовлення гранітних пам’ятників

Виготовлення гранітних одинарних, подвійних, дитячих, пам’ятників, художнє оформлення меморіалів та ритуальних скульптур. Реставрація пам’ятників з граніту, обкладання пам’ятників бруківкою. Виготовлення гранітних та мармурових сходів, підвіконь та стільниць.

Гранітні пам'ятники та меморіальні комплекси «Граніт-Ломі» – пам’ять крізь століття

Виготовлення пам'ятників у львові

Понад 15 років ми допомагаємо людям увічнити пам’ять про покійних. Пропонуємо понад 900 найменувань пам’ятників та обелісків з граніту й крихти. Заощадимо ваш бюджет завдяки власному виробництву, професійній майстерності та застосуванню сучасних технологій. Завдяки гармонійному поєднанню гранітів з різних родовищ, наші майстри виготовляють комбіновані пам'ятники з граніту – прості надгробки й складні ритуальні комплекси, створюють справжні твори мистецтва на віка.

Одинарні пам'ятники з граніту

Пам'ятники гранітні одинарні виготовлення у львові

Для поодинокого захоронення найчастіше вибирають вертикальні пам’ятники з граніту – прямокутні, округлі, у вигляді арки, напівкола, хреста. Одинарні пам'ятники виготовляємо з граніту або мармуру, з квітниками або без квітника. Написи й гравіювання, портрети й символічні зображення, виконані художниками, не втрачають свого зовнішнього вигляду довгий час.

Гранітні подвійні пам'ятники

Пам'ятники з граніту подвійні виготовлення у львові

Подвійні пам'ятники з граніту встановлюють у випадках, коли на ділянці розміщено дві могили або більше. Такі надгробки називають сімейними, вони дозволять увічнити пам'ять про членів однієї сім'ї або родичів. Якщо покійні були близькі за життя, правильно поховати їх поруч, і поставити фамільну плиту. Це позбавить необхідності встановлювати стелу на кожній могилі, й обійдеться дешевше. Надгробок буде витримано в єдиному стилі, в той час як окремі стели, замовлені у різний час, часто зовні різняться.

Пам'ятники дитячі

Пам'ятники дитячі з граніту виготовлення у львові

Пам'ятники на могилу дитині зазвичай виготовляємо зі світлого каменю, часто з мармуру. Його легкість і незаймана білизна перемагає міцність віковічних гранітів. Неодноразово ми виконували скульптури з мармуру для таких надгробків. На стелах досить часто використовуються графічні образи ангелів, птахів, зображення крилець або серця. Пам'ятник дитині на могилу великим зазвичай не роблять. Все має бути легким, повітряним і світлим, як душа дитини.

Пам'ятники з крихти

Пам'ятники з крихти виготовлення у львові

Виготовлення пам'ятників може здійснюватися не тільки з монолітної плити, а й з пресованої гранітної крихти. Майстер вміло поєднає міцність матеріалу з його естетичною привабливістю й довговічністю. Пам’ятники з гранітної та мармурової крихти з додатковими декоративними елементами мають меншу вартість. Але їх досить солідний вигляд не завадить вшанувати пам'ять близької людини, а встановлена конструкція все одно буде слугувати довго.

Ми допоможемо вам виготовити й встановити пам’ятник будь-якої складності за доступними цінами для кожного замовника. Додатково пропонуємо комплексне оформлення місця захоронення, ритуальні аксесуари.

З повагою до пам'яті про ваших близьких.