«Гранітний Ангел» - пам'ятники з граніту у Львові

Майстерня «Гранітний Ангел»: здійснюємо виготовлення пам’ятників й меморіальних комплексів з граніту на індивідуальне замовлення – за готовим проектом і за вашими ескізами, виходячи з бюджету.

Львів, вул. Липинського, 61

097-424-05-01 068-821-22-53

Web:

Майстерня «Гранітний Ангел»: виготовлення пам'ятників

Для багатьох з нас пам’ять – поняття більш ніж відчутне. Ми зберігаємо спогади про своїх близьких все життя. Особливо про тих, кого вже немає поруч з нами. У гранітних пам’ятниках ми створюємо непорушний образ, який допомагає увічнити пам’ять про людину, що жила колись.

У нас ви можете замовити виготовлення оригінальних пам’ятників з граніту, ми зробимо все можливе, щоб у камені було втілено те, що ви хотіли сказати рідній людині, проводжаючи її в останній шлях.

Надійність

У роботі дотримуємося високих стандартів якості як при виготовленні пам’ятників, так і обслуговуванні клієнтів, постійно вдосконалюємося.

Граніт

Ніщо не зрівняється з гранітом за міцністю, довговічністю, природною красою й декоративними можливостями. Це одна з найбільш твердих і міцних порід. Для виготовлення пам’ятників ми використовуємо різні види гранітів – габро, лабрадорит, базальт різноманітних відтінків і кольорів з відомих родовищ України.

Художнє оформлення пам’ятника

Завжди йдемо назустріч клієнтам і готові реалізовувати найскладніші замовлення, адже у майстерні працюють професійні художники. Є також можливість нанесення зображення машинним способом за допомогою гравіювального апарату.

Працюємо швидко

Іноді виникає необхідність встановити пам’ятник до річниці або релігійного свята. У таких випадках виконуємо роботу в максимально стислі терміни.

Гарантії

Успішно працюємо на ринку, вдосконалюючи виробництво. Ви можете бути впевнені, що за необхідності, можна легко скористатися наданою гарантією 30 років, а не зіткнутися з безслідним зникненням компанії-одноденки.

Повний комплекс послуг

Ви можете довірити нашим фахівцям встановлення пам’ятника. При установці використовуємо бетонну основу, яка відрізняється надійністю конструкції й стійкістю.

Індивідуальний підхід

У нас дійсно людський підхід до клієнтів. На жаль, проблема похоронного бізнесу полягає в тому, що до замовників часто ставляться як до тимчасових покупців. Ми ж отримуємо багато клієнтів за рекомендаціями друзів і знайомих, тому й прагнемо працювати так, щоб нас рекомендували.

Каталог: пам’ятники з граніту від виробника

На даний момент в нашому каталозі понад 100 моделей пам'ятників. Ви знайдете як авторські роботи, так і недорогі варіанти, зможете підібрати тип і формат пам’ятника, що найбільш повно відповідає вашим уявленням:

  • одинарні стандартні

  • одинарні ексклюзивні

  • двійні стандартні

  • двійні ексклюзивні

  • європейські моделі пам’ятників

  • дитячі пам’ятники.

Безкоштовно доставляємо пам’ятники в межах Львова, по Львівській області – за домовленістю. А до цього моменту пропонуємо зберігання пам’ятника у нас на складі.

Гарантуємо преміум якість обробки каменю, адже використовуємо у виробництві унікальні технології та новітнє обладнання європейської якості. Далеко не кожна велика компанія може похвалитися наявністю таких верстатів. Полірування граніту здійснюється виключно за допомоги алмазних насадок, без застосування «хімії». Це означає, що пам’ятник десятиліттями зберігатиме дзеркальний блиск і бездоганний зовнішній вигляд.

Виконуємо абсолютно будь-які замовлення. У нас ви можете зробити пам’ятник за фото, малюнком або просто за побажанням. Те ж стосується й окремих виробів з граніту: стільниць, підвіконь, сходів, столів та інших декоративних елементів. Вибираємо тільки найкращі гранітні блоки, а в процесі обробки продукція проходить кілька рівнів контролю якості.

Пам’ятники з граніту за найвигіднішими цінами

Ми виробляємо, оформлюємо, встановлюємо пам’ятники й реалізуємо їх без допомоги посередників. Це дозволяє майстерні пропонувати конкурентоспроможну продукцію за найкращою вартістю, знижувати ціни, проводити розпродажі та акції.

Замовити виготовлення гранітного пам’ятника

Століттями люди шанують сімейні традиції, а коли приходить час прощатися з близькою людиною, докладають максимум зусиль, щоб гідно провести її в останню путь. Наші пам'ятники з граніту здатні пронести пам’ять про рідних і близьких вам людей скрізь століття.

Щоб замовити пам’ятник, зателефонуйте до нас за номером: 097-424-05-01