«Граніт-Комплект» - виробництво пам'ятників

Підприємство «Граніт-Комплект» у Львові пропонує виробництво пам'ятників з граніту: одинарні пам'ятники, монументи для двох і трьох поховань, дитячі пам'ятники, вироби з граніту, стільниці, підвіконня, сходи. Великий вибір граніту.

м. Жовква, Львівська область

098-647-04-56 093-421-96-20


Пам'ятники з граніту й надгробки на могилах завжди були вираженням любові до близьких і рідних, що пішли у вічність. Повага до їх пам'яті, втілена у створенні належного гранітного пам'ятника, це найкраще, що може зробити скорботна людина.

«Граніт-Комплект»: пам'ятники з граніту у Львові

Майстерня «Граніт-Комплект» – це досвідчені кваліфіковані гравери, дизайнери, каменерізи, які створюють шедеври ритуального мистецтва, надаючи індивідуальність кожної деталі композиції. Стійкі до погодних факторів, міцні й довговічні гранітні пам'ятники можуть бути як монохромними, так і виконані у різних колірних поєднаннях. Висока якість використовуваних матеріалів і багаторічний досвід наших фахівців дозволяють надати гарантію на всі види робіт.

 • Одинарні пам’ятники

  Класична вертикальна стела – ритуальна плита з граніту є одним з найдавніших могильних пам'ятників. Лаконічний й стриманий для чоловіка, більш вишуканий та лагідний для жінки – гранітний пам’ятник стане особливою пам’яттю про близьку людину.

 • Подвійні пам’ятники з граніту

  Уособлюють довічну єдність – земне життя закінчилося, але смерть не всесильна над любов'ю споріднених душ, і близькі люди назавжди залишилися разом під однією могильною плитою.

 • Гранітні пам’ятники для трьох поховань

  Інколи для сімейних поховань або навіть декількох поколінь на кладовищі виділяється певне місце для створення меморіальних композицій, гідного сімейного притулку для близьких.

 • Дитячі пам’ятники

  Тяжкість втрати дитини – це горе, весь біль якого неможливо передати словами. І цілком зрозуміло бажання батьків увічнити пам'ять про безневинну душу у дитячому гранітному пам’ятнику. На сайті підприємства можна переглянути варіанти дитячих пам'ятників з ангелами, із стелами у формі серця, надгробки з квітником і без.

 • Ексклюзивні пам’ятники з граніту

  Творчий підхід і художня майстерність дозволяють нашим фахівцям створювати унікальні меморіальні комплекси, доповнені барельєфами, скульптурами й ручним гравіюванням.

Символіка та декорування гранітних пам’ятників

На згадку про покійних можна замовити художнє гравіювання портрета, пам'ятного напису, витончених ліній або зображень, що символізують скорботу рідних. Залежно від віросповідання покійного, можуть бути додані релігійні символи: хрести, статуї, обеліски. До гранітного пам’ятника можна додати металеві елементи – з бронзи або заліза, фотопортрети та інші зображення. Іноді вибирають різьблені деталі, барельєфи, прикрашення сусальним золотом.

Оформлення пам’ятників з граніту

Огорожа біля гранітного пам’ятника, столики або лавочки, гранітні вази та лампадки відразу свідчать, що близькі люди не забувають про померлих і відвідують їх останній притулок. Красивому облаштуванню сприяють квітники, які прикрашають місце поховання, символізують пам’ять і скорботу родичів. Також квітник є не просто декоративною складовою, а й елементом надгробка, що надає йому стійкість.

Реставрація пам’ятників з граніту

Можливо, при виготовленні пам'ятника було допущено помилки, тому через деякий час він потребуватиме оновлення. Нерідко для реставрації гранітного пам’ятника необхідно виконати полірування й шліфування, фарбування. Наші майстри виправлять глибокі тріщини, оновлять малюнок, фото або епітафію, виконають додаткове різьблення. Звичайно, реставратори подбають, щоб обеліск не зазнав серйозних змін, адже головне завдання – зробити старий пам'ятник естетичним.

Ціни на гранітні пам'ятники

Мінімальна вартість гранітного пам’ятника від підприємства становить 13000 гривень і залежить від матеріалу, параметрів надгробка, складності виконання та декоративних елементів, додаткових робіт.

Гранітні вироби

Наша майстерня пропонує виготовлення виробів з граніту – сходи, стільниці, підвіконня, інші декоративні елементи. Гранітні вироби відрізняються великою різноманітністю кольорів і візерунків, не бояться температурних перепадів, впливу сонячних променів, дії інших механічних та хімічних факторів. Вироби з граніту можуть стати гармонійним доповненням будь-якого інтер'єру та екстер’єру.

Ми поважаємо вашу скорботу за покійними й прагнемо хоч трохи скрасити біль від перенесеної втрати. Гранітний пам’ятник – це уособлена в камені пам'ять про людину, яка пішла у вічність. Довірте її втілення досвідченим фахівцям майстерні «Граніт-Комплект».

Звертайтеся до нас за телефоном: 098-647-04-56