«Галполімерпак» – виробництво поліетиленової та паперової продукції у Львові

Ми налагодили повний виробничий цикл від розробки дизайну до випуску поліетиленової та паперової продукції високої якості – дрібним і великим оптом. Виробляємо поліетиленові пакети, паперові пакети, мішки вкладиші, рукав-напіврукав, одноразові стакани.

Львів, вул. Шевченка, 313

067-933-68-38

Упаковка для підприємців та бізнесу – великий асортимент у Львові

Сучасне виробництво пакетів не знає жодних обмежень: з кожним роком випускається все більше екземплярів якісної пакувальної продукції: пакети із застібками або клейкою стрічкою, вакуумні поліетиленові пакети, фасовки, майки та багато інших різновидів. Без пакетів не обходяться супермаркети та продавці на ринках, вони необхідні у побуті. Якісні пакети «Галполімерпак» – це чудова реклама вашої продукції!

«Галполімерпак» пропонує купити пакети поліетиленові та паперові від виробника дешево, без націнок посередників. Продукція нашого виробництва не обмежена фасувальними пакетами, в рулонах або пачках. Ми також виготовляємо якісні пакети майки, поліетиленовий рукав та стакани поліпропіленові, пакети вкладиші та з малюнком. Ви можете відразу замовити пакети з логотипом, адже якісні фірмові зображення на пакуванні – це переконливий успіх будь-якого бізнесу.

Пакети поліетиленові з логотипом

Поліетиленовий пакет з логотипом – сучасний, універсальний вид пакування та функціональний рекламний носій. Компанія «Галполімерпак» спеціалізується на виготовлення пакетів різних розмірів, товщини та кольорів.

Пакети поліетиленові з малюнком

Поліетиленовий пакет з малюнком – це практична та красива упаковка для подарунка та зручна сумка для походу до магазину. Пакети поліетиленові з малюнком мають презентабельний вигляд, можуть бути носієм фірмової символіки та реклами.

Пакети поліетиленові типу «майка»

Найпоширеніший вид поліетиленового пакета – це пакет типу майка, які використовуються для пакування будь-яких товарів. Якщо вам необхідно купити пакети майка за мінімальною ціною, радимо зробити це у виробника.

Пакети поліетиленові типу «фасовка»

Фасувальні пакети або фасування – один з найпоширеніших видів пакування з поліетилену для харчових та нехарчових продуктів. Ціна на фасувальні пакети залежить від тиражу, чим більше ваше замовлення, тим менша собівартість виробу.

Пакети поліетиленові в рулоні

Пакети поліетиленові в рулоні – це універсальний та зручний спосіб пакування різноманітної продукції. Серед переваг пакетів в рулоні – широка сфера застосування, низькі ціни, компактність та простота у використанні.

Пакети поліетиленові мішки-вкладиші

Пакети вкладиші застосовуються для додаткового захисту упакованої продукції під час транспортування та зберігання. Підходять поліетиленові мішки-вкладиші для розфасовування харчових та нехарчових продуктів, захисту від несприятливого зовнішнього впливу.

Рукав поліетиленовий

Поліетиленовий рукав для пакування – це різновид рулонної плівки у вигляді полотна чи рукава. Застосовується для пакування харчової, промислової та побутової продукції при виробництві на ручних або автоматичних лініях.

Стакани поліпропіленові

Популярні для пакування молочної продукції, сирів, навіть снеків у поліпропіленові стакани. Є можливість комбінувати варіанти та отримувати унікальну упаковку з барвистим дизайном, що несе необхідну інформацію та дозволяє продукції якісно виділитися серед аналогічних товарів.

Пакети паперові з логотипом

Пакети паперові все більше використовуються для пакування товарів. Екологічний пакет паперовий з оригінальним логотипом вашої компанії стане чудовою рекламою продукції чи послуг.

Пакети паперові без логотипа

Використання паперових пакетів без логотипа дозволить ефективно захистити довкілля, а великим компаніям залучити та утримати лояльність клієнтів завдяки екологічності та повній безпеки пакування.

Друк на пакетах – логотипи, малюнки, зображення

Ви можете замовити стандартні пакети, наприклад певного кольору – чорний, білий, зі словами подяки «Дякуємо за покупку» або скористатися можливістю виготовлення пакетів з логотипом, будь-яким зображенням. Виконуємо брендування пакетів, доступний флексодрук.

У нас ви завжди можете з вигодою купити пакети оптом та в роздріб: будь-яка форма, розмір та вигляд.