«Граніт ЛВ» – виготовлення пам’ятників у Львові з граніту та мармурової крихти

Підприємство протягом багатьох років займається обробкою природного каменю й виготовленням пам’ятників з граніту, габро, мармурової крихти. Час – найкращий показник якості виготовлених пам’ятників, і він не змінив жодної з робіт, які ми створили. Виконаємо будь-який оригінальний дизайн і роботи будь-якої складності.

м. Львів, вул. Шевченка 30

096-096-00-22

Web:

«Граніт ЛВ» – повний комплекс робіт з виготовлення й встановлення пам’ятників

Ми виготовляємо гранітні пам’ятники типові, за індивідуальними проектами замовників, ексклюзивні художні комплекси.

  • Власне виробництво – пам’ятники з граніту виготовляються на сучасному обладнанні із застосуванням новітніх технологій. Ви отримаєте саме той результат, на який очікуєте, в узгоджені терміни.

  • Граніт – найбільший вибір гранітного каменю, габро з українських родовищ дозволяє вибрати будь-яку можливу гаму відтінків.

  • Ціна пам’ятника з граніту безпосередньо залежить від типу обраного вами матеріалу та дизайну.

  • Доставка й монтаж – комплекс робіт від розробки ескізу, виготовлення, доставки та встановлення пам’ятника.

  • Гарантії – надаємо гарантії довговічності й надійності конструкції.

Пам’ятники з граніту

Пам'ятники з граніту на могилу ми виробляємо різних форм і розмірів. Це можуть бути одинарні або подвійні пам’ятники, бюджетні стели або ексклюзивні композиції, дитячі пам'ятники. Купити гранітний пам'ятник можна з надгробною плитою, замовити з квітником або з плитою та невеликим квітником одночасно.

Виготовляємо ексклюзивні пам'ятники з декількох елементів, що являють собою складну архітектурну конструкцію. Це може бути каплиця, арка або композиція з різних фігур, у вигляді скульптур з мармуру. Наші майстри створюють ритуальні елементи квітів, реалістичні образи скорботних янголів, можуть в точності відтворити образ покійного.

Ритуальні пам’ятники з крихти

Навіть лаконічний пам’ятник з мармурової крихти може бути оригінальним. Додавши до дизайну базової моделі декілька декоративних елементів, ми створимо недорогий надгробок, що виділяється серед аналогів. Найчастіше для цього використовується нанесення тематичних зображень, що характеризують специфіку діяльності покійного або його захоплення. Купити пам’ятник з крихти можна з відкритими елементами для лампадки або квітів.

Все для пам’ятників: стели, фото, гравіювання, декоративні елементи

Велично виглядають могили, в оформленні яких гармонійно використовують такі деталі як огорожа, квітник, столик з лавочкою, вази, з урахуванням стилістики загальної композиції. Фото на пам'ятнику з граніту можна замовити у класичному оформленні або склокераміку. Гравіювання створюється художником кольоровим або однотонним безпосередньо на граніті. Кольорове фото на склокераміці коштує дорожче, але слугує тривалий час, має яскраві фарби, які не вицвітають й не вигоряють.

Наша моральна позиція ґрунтується на розумінні психологічного стану людей в момент замовлення пам'ятника, пов’язаного із переживаннями, стресом, спогадами. Ми завжди допоможемо й підтримаємо.

Звертайтеся: тел. 096-096-00-22