«Гуртівня пам'ятників» - пам'яники з граніту магазини у Львові

Виготовлення гранітних пам’ятників одинарних, подвійних, ексклюзивних, європейського зразка бездоганної якості. Пам’ятник з граніту від «Гуртівні пам’ятників» буде добрим нагадуванням про найкращі моменти в житті покійного і вашої безмежної, світлої любові до цієї людини.

Львів вул. Сихівська 22

068-885-88-45 097-242-42-82

Виготовлення та встановлення гранітних пам’ятників у Львові

Гранітний пам'ятник на могилу викликає багато емоцій. Він втілює пам’ять і смуток, любов і повагу, символізує перехід від земного життя до вічного, дозволяє близьким доторкнутися до душі людини, якої з ними ніколи вже не буде поруч. Якщо ви замовили виготовлення пам’ятника з граніту в «Гуртівні пам’ятників» у Львові, то навіть через десятиліття він виглядатиме як новий.

«Гуртівня пам'ятників»  – майстерня граніту у Львові

Пам'ятники від майстерні граніту у Львові – це ритуальні вироби, які допомагають увічнити пам'ять про рідну людину, яка залишила світ живих. Ми продаємо гранітні пам'ятники оптом, а також індивідуально працюємо з кожним замовником. Адже розуміємо, що надгробок є втіленням ваших емоцій та спогадів, тому наші майстри врахують усі ваші побажання.

Виготовлення пам'ятників з граніту

На жаль, втрата рідної людини непоправна і безповоротна, але ми допоможемо вам вшанувати світлу пам'ять того, про кого ви пам'ятатимете все життя. Якщо у нашому каталозі ви не змогли знайти те, що підказує серце, пропонуємо виготовлення пам’ятника з граніту на замовлення за вашим ескізом або допоможемо розробити ексклюзивний дизайн.

Каталог гранітних пам'ятників

У нашому каталозі представлені моделі гранітних пам’ятників на будь-який бюджет. Ми виготовимо як простий хрест, так і елітний меморіальний комплекс. На вибір широка палітра кольорів граніту – сірого, чорного, червоного, рожевого, поліхромного відтінків.

 • Акційні моделі пам’ятників – найкращі надгробки за акційною ціною.

 • Пам’ятники з граніту одинарні – мають строгий лаконічний вигляд, символізують неминучість переходу у вічне життя.

 • Пам’ятники одинарні елітні – виготовлені за авторськими ескізами, прикрашені декоративними ритуальними елементами.

 • Пам’ятники одинарні європейські – дизайн відрізняється строгою вишуканістю та оригінальним використанням асиметричних форм.

 • Пам’ятники з граніту подвійні – надгробок підкреслює душевну єдність покійних, висловлює ваше ставлення до пам'яті про них.

 • Пам’ятники елітні подвійні – ексклюзивний дизайн пам’ятника для двох поховань, який має вигляд єдиного ритуального комплексу.

 • Пам’ятники європейські подвійні – символічне увічнення почуттів людей, які були близькими за життя, в оригінальному монументі.

 • Дитячі пам’ятники з граніту – зворушливі композиції, що втілюють безмежну скорботу і любов до дитини, яка передчасно пішла з життя.

 • Склепи гранітні – символ сімейного взаємозв'язку між людьми збереже родинний гробівець і після їхнього відходу в інший світ.

Ціни на гранітні пам'ятники у Львові

Акційні моделі пам'ятників у львові

Акційні пам'ятники

Ціни від 18000 грн

Пам'ятники з граніту одинарні у львові

Пам'ятники з граніту одинарні

Ціни від 18000 грн

Пам'ятники одинарні елітні у львові

Пам'ятники одинарні елітні

Ціни від 39000 грн

Пам'ятники одинарні європейські у львові

Пам'ятники одинарні європейські

Ціни від 35000 грн

Пам'ятники з граніту подвійні у львові

Пам'ятники з граніту подвійні

Ціни від 25000 грн

Пам'ятники з граніту елітні подвійні у львові

Пам'ятники елітні подвійні

Ціни від 40000 грн

Пам'ятники з граніту європейські подвійні у львові

Пам'ятники європейські подвійні

Ціни від 52000 грн

Пам'ятники з граніту потрійні у львові

Пам'ятники з граніту потрійні

Ціни від 58000 грн

Дитячі пам'ятники з граніту у львові

Дитячі пам'ятники з граніту

Ціни від 14000 грн

Склепи гранітні ціни у львові

Склепи гранітні

Ціни

Найбільш популярним для виготовлення пам’ятників у Львові є натуральний камінь. Оптимальним поєднанням ціни, якості та довговічності характеризуються гранітні пам’ятники та меморіали. Безперечно, ціна на пам’ятники з граніту вище, ніж зі штучних матеріалів, наприклад, з полімерграніту. Проте, гранітні обеліски незрівнянно надійніші та довговічніші. Цей природний матеріал дуже красивий, міцний, стійкий до атмосферних впливів, має безліч кольорів, тому такий популярний у ритуальній сфері.

Де купити пам'ятник з граніту у Львові?

Гранітний пам'ятник допоможе висловити повагу до людини, скорботу та біль втрати. А чи буде цей типовий надгробок або ексклюзивний меморіал, вирішувати вам. Щоб купити пам’ятник з граніту у Львові, зателефонуйте нам або напишіть повідомлення на електронну пошту, і ми відповімо на всі питання, пов'язані з вибором, виготовленням та встановленням пам’ятників з граніту. Всі зразки надгробків та декоративних елементів можна вибрати і купити в наших магазинах за вказаними адресами на сайті.

Адреси магазинів у Львівській області:

 • Львів вул. Сихівська 22 (біля ТЦ Іскра)

 • Львів вул. Городоцька 116 (навпроти Скрині)

 • Львів вул. Б.Хмельницького (ринок Галицьке перехрестя)

 • Городок вул. Перемишильська 11 (навпроти Рукавички)

 • Жовква вул. Вокзальна 26 б (біля АТБ)