Як працює кодування від алкоголізму та його наслідки

Як працює кодування від алкоголізму та його наслідки

Коли йдеться про лікування від алкоголізму, про кодування зазвичай говорять як про один із найефективніших методів. Він заснований на виробленні сильної фізичної та психологічної відрази до спиртних напоїв.

Кодування від алкоголізму у Львові полягає у тому, що протягом часу дії препарату людина звикає жити без спиртного. Спочатку вона просто боїться негативних наслідків, потім відбувається переоцінка цінностей. В підсумку у пацієнта формується стійка відраза до спиртного.

Консультація спеціаліста:

Види кодування від алкоголізму

Хімічне кодування – ін’єкція, укол від алкоголізму або вшивання препарату, який пригнічує метаболізм етилового спирту в організмі. Закодована людина знає, що навіть чарка горілки призводить до серйозних – аж до летальних наслідків, і утримується від розпивання.

Нехімічне кодування алкоголізму гіпнозом – гіпнотерапія або навіювання. Лікар вводить пацієнта в трансовий стан і прив'язує до вживання алкоголю його негативні емоції. Кодування по методу Довженко у Львові добре впливає на початкових стадіях алкоголізму. Серед інших методів кодування від алкоголізму – голковколювання, електросудомна терапія електричним струмом.

Дисульфірам – діюча речовина засобів для медикаментозного кодування

Дисульфірам – це блокатор ферменту печінки, який відповідає за перероблення етанолу. При вживанні алкоголю в організмі утворюється токсичний ацетальдегід, що провокує гостру інтоксикацію: пацієнту стає зле фізично, його нудить, трусить, підвищується артеріальний тиск, він може знепритомніти, починає панікувати. При цьому жодних «приємних» відчуттів від алкоголю залежний вже не відчуває.

Щоб закодувати людину від алкоголю у Львові подвійним блоком, додатково застосовують Налтрексон (Вівітрол). Препарат є антагоністом опіоїдних рецепторів мозку, які відповідають за відчуття ейфорії від алкоголю та беруть участь у формуванні психологічної залежності. При блокуванні рецепторів у алкоголіка знижується потяг до спиртного.

Укол від алкоголізму Еспераль

Укол від алкоголізму, підшивка або таблетки Еспераль – який саме варіант антиалкогольної терапії оптимальний для конкретного пацієнта, має вирішувати кваліфікований нарколог. Дія препарату спрямована на порушення розщеплення, засвоєння та виведення спирту. Якщо пацієнт після кодування від алкоголю вип’є спиртне, у нього виникне сильна інтоксикація.

Укол від алкоголізму Дисульфірам

Дисульфірам вводиться пацієнту ін’єкційно або у формі гелю – найчастіше під лопатку. Гель затримується в м'яких тканинах, і з них поступово проникає в кровотік, активуючи дію препарату. Кодування уколом від алкоголізму у Львові діє в залежності від швидкості метаболізму пацієнта.

Що таке гарячий укол від алкоголізму

Гарячий укол від алкоголізму львів

Дисульфірам характерний побічний ефект – інтенсивне відчуття тепла в усьому тілі, прилив жару до обличчя та кінцівок. Подібна реакція гарячого уколу від алкоголю минає досить швидко, але саме через неї ін'єкція отримала таке найменування. Процедура ефективна, але підходить не всім.

Як відбувається кодування від алкоголізму

Як відбувається кодування від алкоголю у львові

Перед тим, як закодуватися від алкоголю, лікар визначає найбільш відповідний спосіб кодування – з огляду на певні медичні параметри хворого та показання здоров'я. Повідомляє пацієнту, як відбувається кодування від алкоголю у Львові, розказує про дію препаратів, застереження та умови:

  • Добровільна згода пацієнта – рішення про кодування має бути усвідомленим, без погроз або тиску родичів. Якщо цих умов не дотримуватися, алкоголік продовжить пити, попри дію Дисульфіраму, чим спровокує небезпечне отруєння.

  • Мінімум 3 дні без алкоголю – перед процедурою кодування уколом від алкоголізму завжди проводяться аналізи на наявність етанолу. У випадку, якщо він є в організмі, препарат-блокатор спровокує гостру токсичну реакцію. Щоб цього уникнути, потрібно утримуватися від алкоголю або пройти очищення під крапельницею в наркологічному центрі у Львові.

Які наслідки після кодування алкоголізму

Які наслідки після кодування алкоголізму у львові

Можливі фізіологічні реакції, включно з появою мігруючих болів, шкірних висипів, подразнень, загострення хронічних захворювань. Психологічні наслідки медикаментозного кодування від алкоголю пов'язані з різкою відмовою від спиртного. Зазвичай це запальність, дратівливість, напади агресії або, навпаки, млявість, апатія, депресія.

Психологічний стан пацієнта може погіршитися в перші дні, але потім поступово нормалізується. Щоб унеможливити зриви, інші негативні наслідки після кодування, використовують додаткову медикаментозну підтримку: ноотропні, антигістамінні, седативні, знеболювальні препарати.

Скільки триває дія уколу від алкоголізму

Серед переваг медикаментозного кодування від алкоголю – тривалий термін дії 1-3 роки. У пацієнта виробляється стійке відторгнення алкоголю – не тільки смак, але й запах хмільного викликає огиду. Найбільший ефект кодування приносить у сукупності з подальшою психотерапією. Вшивання, ін’єкції та інші методи кодування допомагають пацієнтові не вживати спиртне певний час.

Цього достатньо, щоб змінити звички, знайти новий сенс життя, друзів, сім'ю та роботу, пройти спільну психологічну роботу для позбавлення від співзалежності. Саме тому однією тільки ін'єкцією лікування не закінчується, закодуватися від алкоголізму у Львові – це скоріше початок шляху, який приведе пацієнта до тривалої ремісії.

Скільки коштує кодування від алкоголю

Ціни на кодування від алкоголізму у Львові – від 5000 грн та залежать від препарату, терміну дії, надання послуги на дому або в реабілітаційному центрі. Також в окремих випадках передбачена послуга нейтралізації кодування від алкоголю – ціни доступні.

Протипоказання при кодуванні

Щоб перевірити наявність алергії, перед процедурою пацієнт проходить провокаційну пробу для оцінки реакції організму. Крім того, існують певні протипоказання до кодування від алкоголю:

  • Гострі психічні розлади – зокрема, алкогольний психоз. Це може спровокувати небезпечну неадекватну поведінку – наприклад, залежний спробує самостійно витягнути капсулу з блокатором із тіла.

  • Захворювання печінки, нирок, органів ШКТ, серця. Якщо алкоголік зірветься та вип’є спиртне, станеться отруєння ацетальдегідом, це може дати занадто велике навантаження на ослаблені хворобою органи.

  • Онкологічні захворювання.

  • Похилий вік.

Де можна закодуватися від алкоголізму

Наркологічний центр у Львові допомагає залежним повернутися до свідомого тверезого життя. Якщо ви у складній ситуації та не знаєте, де закодуватися від алкоголю, звертайтеся за допомогою до нас. Лікарі-наркологи мають великий досвід роботи з виведення із запою, кодування від алкоголю та ефективного лікування алкоголізму.

Важливо розуміти, що кодування від алкоголізму – це обмежувальний фактор, який на фізичному рівні не дає змоги алкоголіку отримувати задоволення від пияцтва, та добре допомагає на початкових стадіях хвороби. У запущених ситуаціях – за великого стажу вживання, регулярних запоїв, сильного психологічного потягу до спиртного, потрібна комплексна робота з психотерапевтом. Щоб спростити відновлення після кодування від алкоголізму, в нашому центрі можна пройти реабілітацію.

Кодування від алкоголю у Львові:

Лікар нарколог Львів

Автор: Легінь Тарас Юрійович

Закінчив державну медичну академію в Івано-Франківську. Лікар - нарколог вищої категорії Прикарпатського наркологічного центру. Стаж роботи - більше 15 років.