Будівельна продукція


«Віконний Ряд» - магазин віконних систем

Металопластикові системи провідних європейських виробників (Rehau, Вікнар'OFF, WDS) від магазину Віконний Ряд: металопластикові вікна, віконні системи на балкон, підвіконня і відливи, вхідні пластикові двері. Вигідні ціни у Львові.

Львів, вул. Сихівська, 2

«Проект Сервіс» - віконні системи Rehau

Широкий вибір віконних конструкцій з німецького металопластикового профілю Rehau у Львові. Встановлення систем: металопластикові вікна, двері, балкони, розсувні системи. Все для вікон: підвіконня, відливи, москітні сітки, ролети і жалюзі.

Львів, вулиця Любінська, 104

«Максимум Стандарт» - виготовлення сходів

Виготовлення сходів будь якої складності: гвинтові, модульні, на косоурах, тетивах, сходи з дерева, з качиним кроком, з нержавіючої сталі, зі склом. Використання матеріалів під інтер'єр приміщення. Продукція з нержавійки.

Львів, вулиця Мучна, 32

«SteliN» – натяжні стелі

Встановлення натяжних стель у Львові. Великий вибір варіантів стелі: глянцеві, матові, сатинові, дворівневі, стелі з LED підсвіткою, з фотодруком, «Зоряне небо». Помірковані ціни та гарантія на матеріали і монтаж. Більше 1000 замовлень.

м. Львів

«Домашній інтер'єр» - виготовлення сходів

Виготовлення сходів, перил, огорож, вхідних груп – навісів, дашків, турнікетів, різноманітних металевих конструкцій. Проектування, 3D візуалізація, якісний монтаж. Постачання окремих елементів – косоури, зварні конструкції, балясини, поручні різних профілів.

м. Львів

«Віконний Ряд» - магазин міжкімнатних дверей

Великий вибір міжкімнатних дверей у Львові від відомих виробників: «Папа Карло», «Новий стиль», «Термінус». Шпоновані та ламіновані міжкімнатні двері ексклюзивні та економ класу. Вигідні ціни при замовленні двох і більше дверей.

Львів, вул. Сихівська, 2