«SteliN» - натяжні стелі встановлення у Львові

Натяжні стелі SteliN збережуть ваш бюджет і час. Великий вибір варіантів та матеріалів для встановлення натяжних стель: матові, глянцеві, сатинові, двохрівневі, з LED підсвіткою, «зоряне небо», з фотодруком. Монтаж в мінімальні терміни. Матеріали полотен не бояться підтоплення й перегинів, екологічні й безпечні. За 5 років успішної роботи виконано понад 1000 замовлень.

SteliN – встановлення ексклюзивних натяжних стель у Львові

Ще досить недавно натяжні стелі були предметом розкоші, але масове виробництво полотен зробило їх дуже популярними. Для охочих перетворити інтер'єр широкий вибір натяжних стель у різному виконанні: матові, глянцеві, сатинові, тканинні, з фотодруком, багаторівневі, з підсвіткою.

Для втілення нестандартних проектів виготовляємо стелі натяжні дворівневі, з точковою та LED підсвіткою. Пропонуємо також рішення, які дозволяють заховати місця кріплення гардини до стелі – виготовлення ніші під приховану гардину. Кожен замовник знайде в компанії SteliN оптимальний варіант – від економ-класу до ексклюзивних тканинних фактур.

Види натяжних стель

 • Глянцеві стелі надають можливість візуально збільшити площу маленьких кімнат, мають здатність відбивати світло. Лакові натяжні стелі візуально створюють унікальний ефект неосяжного запаморочливого простору.

 • Матові натяжні стелі – це класичний варіант для будь-яких приміщень. Найчастіше їх використовують у великих кімнатах, де не потрібно візуально розширювати простір. Колірна палітра зазвичай пастельних відтінків, але завжди є можливість вибору.

 • Сатинові стелі поєднують характеристики матового й глянцевого покриття. Завдяки пастельним тонам та м'яким відбивним властивостям, у приміщенні створюється спокійна й комфортна атмосфера без надмірної химерності.

 • «Зоряне небо» – це справжнє чарівництво й казковість, таємничість і романтика, втілення атмосфери незвичайного, яку багато хто з нас мріє бачити в інтер'єрі. Натяжні стелі подарують справжню магічну атмосферу зоряної ночі, зробивши життя комфортніше, а вітальню або дитячу кімнату ще затишніше.

 • Дворівневі стелі – каркаси зазвичай збираються зі спеціальних профілів, до них монтується натяжна стеля. Монтаж покриття здійснюється без використання додаткових матеріалів. Дворівневі натяжні стелі також виготовляємо з ПВХ-плівки й без застосування гіпсокартону.

 • Стелі з фотодруком – шлях до унікальності й неповторності приміщення. Досить вибрати вподобані малюнки, репродукції картин або фотографії, узгодити форму й фактуру покриття.

 • Натяжні стелі з підсвіткою – правильно підібране світло здатне перетворити кімнату, візуально змінити вигляд приміщення. Це можуть бути оригінальні рішення з боковою або внутрішньою підсвіткою, у вигляді ліній світла від LED стрічок.

Глянцеві натяжні стелі львів

Глянцева натяжна стеля

Матові натяжні стелі львів

Матова натяжна стеля

Сатинові натяжні стелі львів

Сатинова натяжна стеля

Дворівневі натяжні стелі львів

Дворівнева натяжна стеля

Натяжні стелі з підсвіткою львів

Натяжна стеля з підсвіткою

Натяжні стелі з малюнком львів

Натяжна стеля з фотодруком

Доступні ціни на натяжні стелі у Львові

Ціна натяжних стель у Львові складається з вартості 1 кв. м полотна, монтажу й багету з урахуванням всіх параметрів ваших приміщень. Підсумковий кошторис залежить від складності конструкції, площі полотна, кількості кутів і труб у кімнаті. На вартість натяжної стелі впливає геометрична форма полотна, кількість і тип освітлювальних приладів, необхідність у нанесенні розпису або графічного зображення.

Ціни на натяжні стелі від 199 грн/м2

Як купити натяжні стелі – для кухні, вітальні, спальні

Багата колірна палітра й різноманітні фактури – саме ці фактори надають можливість вдумливо поміркувати, які ж натяжні стелі купити? Йдеться не тільки про колір, особливу увагу варто приділити системі освітлення – точкові джерела або світлодіодні стрічки. Професійні фахівці SteliN допоможуть вам з вибором ідеального покриття, зроблять вимірювання, оперативно здійснять доставку й монтажні роботи з установки натяжної стелі.

Родзинка будь-якого інтер’єру: переваги натяжних стель

 • Незвичайна краса та якість натяжних стель.

 • Екологічність, відсутність сторонніх запахів, безпечність для здоров'я, що підтверджено сертифікатами відповідності.

 • Добре поглинають шум і неймовірно міцні: витримують навантаження до 100 кг/кв. м.

 • Не накопичують пил і статичну електрику.

 • Вогнестійкі та довговічні – вам не доведеться кожні 3 роки оновлювати побілку.

 • Гарантія на монтаж навісних стель – 3 роки, на матеріали – 12 років.

 • Натяжні стелі дійсно прості в установці.

Оформлення навісної стелі – це справжнє дизайнерське мистецтво, робота художника, яка демонструє індивідуальність, якість і стиль вашого інтер’єру.

Ми розвіюємо міфи про натяжні стелі – дізнайтеся про найкращу ціну вашої стелі прямо зараз!

098-747-64-14 093-192-43-18