«Домашній інтер'єр» - виготовлення сходів перил, дашків, навісів, огорож у Львові

Підприємство Interior Home тривалий час займається облаштуванням інтер’єрів. До ваших послуг кваліфіковані консультації, 3D візуалізація. Виготовлення та монтаж сходів, перил, вхідних груп здійснюється за індивідуальним проектуванням. Послуги постачання конструкцій та окремих матеріалів, елементів з деревини, металу та інших виробів.

м. Львів

098-253-50-87

«Домашній інтер’єр» – сучасний комфорт для вас і вашої сім’ї

До нас звертаються за виготовленням сходів зі складними й нестандартними параметрами, незвичайними конфігураціями, із сучасних комбінованих матеріалів. В нашій компанії працюють професійні дизайнери, художники та інженери- конструктори, які зможуть якнайкраще втілити всі ваші побажання й розробити унікальні проекти сходів. Фахівці Interior Home підкажуть найкращі матеріали для обшивки сходів, виготовлення перил, зовнішніх та внутрішніх огорож, виготовлення неординарних дашків, навісів.

Звертайтеся в «Домашній інтер’єр», якщо вам необхідна продукція:

  • З бездоганними зовнішніми характеристиками.

  • З високим рівнем безпеки й надійності.

  • Стійка до перепадів температур, вологості та інших впливів.

Ваші замовлення виглядатимуть неповторно в класичному стилі й мінімалістичному, модерн і хайтек, будь-якому етнічному або екостилі.

Виготовлення оригінальних сходів різноманітних конструкцій

Сходи можуть бути монолітними, знімними, складаними, мати один або кілька прольотів і майданчиків. Маємо досвід виготовлення різних конструкцій – модульні й гвинтові, на больцях та косоурах, на тятивах. Дерев'яні сходи гармонійно вписуються у будь-який житловий простір і поєднується з іншими поширеними матеріалами – бетон, скло, нержавійка. Завжди виглядають презентабельно й красиво.

Сходи з металу можна розташувати навіть у маленькому приміщенні, адже цей матеріал піддається куванню й згинанню. Металевий каркас можна обшивати практично будь-яким матеріалом, створювати цікаві дизайнерські конструкції. Такі сходи витримують велику вагу, не прогинається й не втрачають експлуатаційних характеристик під великими навантаженнями. Наші сходи безпечні й повністю відповідають сучасним стандартам міцності та якості, є справжнім дизайнерським творінням і прикрасою вашого житла.

Стильні перила Interior Home для безпеки й красоти

У будь-якому приміщенні перила для сходів виконують відразу кілька функцій – оформлення інтер'єру, забезпечення безпеки при підйомі або спуску. Перила з нержавіючої сталі – сучасне рішення оформлення сходів, балконів і ґанків. Елементи перил захищено нікелем і хромом, вони характеризуються найвищим діапазоном допустимих навантажень, стійкі до впливів навколишнього середовища, мають нульову магнітність.

Перила з чорного металу встановлюють на зовнішніх сходах, у внутрішніх інтер’єрах. Для захисту від корозії такі конструкції обробляються цинком, сучасними композитними фарбами. Перила з гартованого скла та комбінованих матеріалів – завжди нестандартні декоративно-функціональні конструкції.

Огорожі – надійні декоративні елементи захисту

Огороджувальні конструкції використовуються повсюдно: для зонування будь-якого простору, створення опори або оформлення сходового прольоту, балкона. Нержавіюча сталь є унікальним матеріалом для виготовлення огорож, вона досить пластична, що дозволяє виготовляти конструкції найрізноманітніших форм і вигинів, має міцність, що забезпечує жорсткість і надійність споруди. Крім практичних функцій, огорожі зі скла та металу мають неперевершені естетичні характеристики, чудово виглядають у сучасних інтер'єрах.

Дашки й навіси з полікарбонату й металу

У нашому каталозі велике різноманіття варіантів оригінальних навісів та прибудинкових дашків – для автомобіля, дачі, тераси у садку, ігрових майданчиків. Каркас конструкції навісу й дашка може бути виготовлений з довговічної нержавійки або з чорного металу. Для матеріалу покрівлі пропонуємо гартоване скло та полікарбонат різних відтінків та форм. За дизайном навіси можуть бути у вигляді окремо розташованих конструкцій, з консольним закріпленням на будівлі, різноманітної конфігурації.

Наш досвід, професійна майстерність дозволяють реалізувати у вашому інтер’єрі найсміливіші та найцікавіші архітектурні й дизайнерські фантазії. Працювати з нами легко і приємно!

Телефонуйте: 098-253-50-87