Як купити авто із США

Як купити авто із США
 

Покупка авто із США користується особливою популярністю в останні роки. Головна причина – вигідна ціна. Часто вартість вживаного авто з Америки навіть в два рази менша, ніж ціна машини в Україні. І це з врахуванням вартості доставки і розмитнення. Авторитетні аукціони продають щороку понад 3 млн. автомобілів.

На аукціонах в США продають автомобілі після ДТП. Там їх ремонтувати дуже дорого, набагато вигідніше отримати страхову виплату і купити нове авто. А жителі інших країн можуть купити авто із США за вигідною ціною.

Пошук авто на аукціоні

Пошук авто на аукціоні США
 

У США є спеціальні аукціони, де кожного дня продаються сотні авто. Покупцеві потрібно чітко визначити бюджет та головні параметри вибору авто. Завдяки чітко встановленим критеріям він може обрати відповідний варіант. Тому доставка авто із США – затребувана послуга.

Як відбувається аукціон

Аукціон відбувається у режимі онлайн. Все, що вам потрібно, - заплатити завдаток та обирати авто. Ви можете купити машину за вигідною ціною практично не виходячи з дому. Це допоможе зекономити багато часу і коштів. Вам не потрібно їхати і оглядати різні моделі.

Підбір авто за параметрами

Підбір авто здійснюється за певними параметрам: марка, модель комплектація. Важливо врахувати рік випуску, пробіг, технічний стан авто, наявність пошкоджень. Ви можете шукати доти, доки авто не буде відповідати вашому бюджету та заданим критеріям вибору.

Перевірка автомобіля

Обираючи авто на аукціоні, важливо перевірити, чи відповідає машина стандартам, чи не продавалася вона раніше. Проводячи перевірку, варто врахувати своєчасність обслуговування, кількість власників, участь у торгах. Важливо звернути увагу на те, чи не потрапляло авто раніше в ДТП.

Участь у торгах - оплата за авто

Для того, щоб розпочати участь у торгах, потрібно оплатити завдаток. Ця сума входить у кінцеву вартість авто. Якщо ж ви не виграєте, завдаток повертають у повному обсязі. Після виграшу на аукціоні, вам відправлять міжнародний рахунок-фактуру. Його потрібно оплатити протягом 2 днів SWIFT – платежем через банк. Рахунок включає вартість лоту, комісію аукціону, транспортування по США, доставку морем та послуги брокера.

Доставка машини із США

Доставка машини із США
 

Щоб пригнати авто із США, варто пройти кілька етапів. Спочатку – транспортування територією Сполучених Штатів до порту відправлення, а потім - доставка машини в Україну морем.

Транспортування територією США

Після оплати автомобіль грузять на евакуатор, роблять фото і відправляють до найближчого морського порту. Термін доставки залежить від віддаленості майданчика від порту, з якого відбуватиметься відправка. Переважно це від 3 до 7 днів.

Завантаження машини в контейнер

Завантаження машини в контейнер
 

Доставку авто із США в Україну пропонують кілька портів: Newark (штат New Jersey), Houston (штат Техас), Savannah (штат Georgia), Los Angeles (штат Калифорния). Автомобіль грузять в контейнер та надійно фіксують.

Відправлення до порту призначення в Україні

Перед погрузкою в контейнер автомобіль ретельно оглядають, роблять фотозвіт. Тільки після цього судно з машиною відправляють в Україну. Термін доставки – близько 45 днів, але це може варіюватися в більшу або меншу сторону. Все залежить від умов судноплавства.

Відстеження вантажу в дорозі

Сьогодні є різні сервіси, які пропонують послуги відстежування судна з вашим авто. Наприклад, сервіс Cargoloop – легкий, зручний і зрозумілий. Вам потрібно ввести VIN- код, і ви побачите актуальну інформацію.

Вивантаження в порту

Після прибуття авто в Україну потрібно дочекатися розвантаження, і можна займатися оформленням документів. Послуги брокерів та експедиторів обійдуться у 800-900 доларів.

Доставка авто в призначене місто України

Доставка авто в місто України

Ви можете замовити доставку евакуатором у будь-яке місто України.

Розмитнення автомобіля в Україні

Вартість зборів в порту і розмитнення оплачується в будь-якому банку України. Розмитнення починається з вибору брокера, який допоможе правильно оформити всі документи, щоб на митниці не виникло проблем і затримок. Можна обрати перевірену компанію, яка не тільки допоможе купити автомобіль у США, а й займеться оформленням документів.

Ремонт авто

Оскільки авто, пригнані із США, часто є після ДТП, то без ремонту не обійтися. Найдешевший ремонт - при бічному ударі по дотичній або ударі в задню частину. Найдорожче вартує ремонт двигуна. Найнебезпечнішими вважають пошкодження солоною водою. Тому перед покупкою варто підрахувати вартість ремонтних робіт.

Чи можна купити авто із США самому?

Доставка автомобіля із США має свої ризики і підводні камені. Людина без досвіду може втратити кошти, а омріяне авто не відповідатиме очікуванням. Обираючи авто тільки по фото можна помилитися.

Вам доведеться самостійно вирішувати низку питань: від реєстрації на аукціоні до контролю всього процесу доставки. Не забувайте про розмитнення, реєстрацію авто в Україні. Краще обрати перевірену компанію, яка пропонує доставку автомобіля із США «під ключ». Всі авто страхуються. А поки машина в дорозі, фахівці підготують пакет документів та підберуть майстрів для ремонту. Такий варіант дозволить зекономити ваш час, сили і гроші.

Ціни на машини із США

Ціни на машини із США

Якщо ви плануєте пригнати автомобіль із США, мінімальний бюджет для покупки - близько 9000 $. За цю суму цілком реально купити автомобіль, не старший 2010 року, з пробігом до 150 тис. км. Він може мати незначні пошкодження.

Крім фактичної вартості авто на аукціоні, врахуйте збір аукціону, вартість транспортування, послуги брокера, вартість сертифікації, ремонту, комісію фірми, які займається пригоном авто.

Чому купують автомобілі з Америки

Ford Focus, Hyundai Accent, Ford Fiesta, Fiat 500 – американські авто обійдуться на 30-40% дешевше, ніж машини в Україні чи Європі. Причина проста: вартість ремонтних робіт після ДТП у США в кілька разів вища, ніж в Україні. Тому ремонтувати авто часто дорожче, ніж купити нове. Тому страхові компанії списують такі моделі і продають на аукціонах за низькими цінами. Часто це може бути від 10 до 45% від реальної ціни.

Всі моделі мають якісну збірку – американці дуже вимогливі до якості та безпеки під час їзди. Великий вибір: на ринку США представлено великий вибір марок: від сучасних марок до легендарних моделей.

Автомобілі із США мають відмінний стан двигуна, адже американці використовують тільки якісне пальне та часто перевіряють авто на СТО.

На аукціонах можна купити не тільки авто, які були в ДТП та мають пошкодження. Цілком реально купити нове авто за вигідною ціною. Наприклад, це може бути модель, конфіскована за несплату кредиту.

Поради для покупців

Визначте, яка головна мета покупки авто: поїздки на роботу, подорожі, сімейні обов’язки, активний відпочинок (поїздки в гори, мисливство, спорт).

Не купуйте авто за останні гроші. Будьте готові, що після пригону авто можуть виникнути непередбачувані витрати, пов’язані з ремонтом чи оформленням документів. Тому врахуйте, що хоча б 20% вартості авто варто відкласти на непередбачувані витрати.

Обирайте тільки перевірені компанії, які пропонують пакет послуг у Львові. Перед тим, як пригнати машину із США, перегляньте сайт компанії, прочитайте відгуки користувачів.

Не поспішайте. Зважте усі «за» і «проти». Недарма кажуть «Сім раз відмір, раз відріж!»