Клінінгові послуги у Львові від компанії «Holden Cleaning»

Комплекс клінінгових послуг: прибирання квартир, будинків та офісів. Генеральне, підтримуюче та планове прибирання. Професійна хімчистка м’яких меблів, килимів та матраців. Хімчистка авто. Миття фасадів та вікон.

Львів, с. Сокільники, Гаражний кооператив 17/37

067-959-08-02 066-959-08-02

Holden Cleaning – клінінгові послуги у Львові

Клінінгові послуги у львові

Ви цінуєте порядок, але у вас немає часу і сил або можливостей, щоб регулярно прибиратися? У вас є офіс, і ви хочете зосередитися на бізнесі?

Дізнайтеся, чим ми можемо вам допомогти! Скористайтеся професійними послугами: комплекс робіт від нашої клінінгової компанії Holden Cleaning для якісного прибирання вашої квартири, будинку, офісу у Львові.

Комплексне прибирання: квартири, будинки, офіси

Прибирання квартир у львові

Прибирання квартир, будинків та котеджів, офісних приміщень є індивідуальним для кожного клієнта. Наша компанія докладає значних зусиль, щоб досконало зрозуміти та реалізувати вимоги кожного клієнта.

Прибирання квартир

Ми пропонуємо окремі клінінгові послуги та постійний сервіс прибирання квартир у Львові. Нас відрізняє від конкурентів пунктуальність та працьовитість, гнучкий графік та ефективні технології прибирання.

Прибирання будинків

Кваліфікована команда фахівців готова за доступною ціною позбавити вас турбот про ретельне прибирання будинку. Професійні клінери подбають про чистоту вашого будинку від стелі до підлоги, а ви зможете робити те, що вам важливіше.

Прибирання офісних приміщень

Умови та послуги комплексного прибирання офісних приміщень можуть відрізнятися, але ми прагнемо професійних результатів. Впроваджуємо зручні графіки роботи, високі стандарти прибирання комерційних приміщень.

Генеральне прибирання

Генеральне прибирання квартири, будинку необхідне для комфортного та здорового життя всіх домочадців. Наша професійна клінінгова компанія у місті Львів допоможе оперативно та якісно прибрати будь-яке приміщення.

Прибирання після ремонту

Комплексне прибирання після ремонту передбачає усунення специфічних забруднень: видалення будівельного пилу, засохлого клею та сумішей, бруду з усіх поверхонь. Миття керамічної плитки, чищення дверних блоків, прибирання у кімнатах, санвузлі та кухні.

Підтримуюче прибирання

Навіть тонкий шар пилу, який накопичується на всіх поверхнях у квартирі, здатний завдати серйозної шкоди здоров'ю. Договір на постійне підтримуюче прибирання допоможе знизити витрати, і ваш будинок або квартира завжди будуть у зразковому стані.

Ціни на прибирання у Львові

Прибирання квартир (мінімальне замовлення)

1000грн

Прибирання квартир (м²)

від 40грн

Прибирання будинків (мінімальне замовлення)

1000грн

Прибирання будинків (м²)

від 40грн

Прибирання офісів (мінімальне замовлення)

1000грн

Прибирання офісів (м²)

від 30грн

Прибирання після ремонту (мінімальне замовлення)

2000грн

Прибирання після ремонту (м²)

від 45грн

Генеральне прибирання (мінімальне замовлення)

1900грн

Генеральне прибирання (м²)

від 45грн

Планове прибирання, підтримуюче (м²)

від 25грн

Професійна хімчистка від Holden Cleaning

Хімчистка у львові

Спроби самостійно провести хімчистку меблів, матраців, килимів часто не дають результату, а іноді – безнадійно псують матеріал. У нас ціни на послуги хімчистки гнучкі і точно відповідають вашим потребам та умовам, в яких ми будемо працювати.

Хімчистка меблів

Хімчистка м'яких та шкіряних меблів – це обов'язкова процедура для підтримання порядку та чистоти в будинку чи офісі. При активному використанні крісел, пуфів та інших предметів хімчистку меблів слід проводити хоча б раз на рік.

Хімчистка диванів

Плями та забруднення на оббивці, неприємний запах, пилові кліщі – все це знижує якість життя в будинку, притягує погляди гостей, деструктивно впливає на здоров'я членів сім'ї. Хімчистка диванів від Holden Cleaning повертає вироби до первозданного вигляду без ризику пошкодити дорогий матеріал.

Хімчистка матраців

Дехто намагається впоратися із хімчисткою матраців самостійно, за допомогою щіток, ганчірок та побутової хімії з магазину. Подібний підхід призводить до передчасного зносу текстилю, псування текстури, втрати форми наповнювачів.

Хімчистка килимів

Надаємо повний спектр послуг з хімчистки килимів, обробці дезінфікуючими, антистатичними складами. Наші спеціалісти вивезуть і почистять ваш килим, і в певний термін повернуть чистим або здійснять хімчистку на дому.

Хімчистка ковроліну

Хімчистка ковроліну дозволяє позбутися забруднень, усунути неприємні запахи та знищити пилових кліщів. Пилососа та віника буває недостатньо, а агресивні засоби побутової хімії з магазинів можуть зашкодити виробу.

Ціни на хімчистку меблів

Хімчистка дивана

від 500грн

Крісло спальне

від 250грн

Крісло

від 200грн

Стільці

від 45грн

Табурет

від 35грн

Подушки

від 45грн

Хімчистка матраца (односпальний)

від 300грн

Хімчистка матраца (двоспальний)

від 500грн

Хімчистка авто у Львові

Хімчистка салону автомобіля у львові

У процесі експлуатації автомобіля навіть при регулярному очищенні в салоні все одно залишається сміття, крихти, плями на сидіннях, позбутися яких можна тільки за допомогою хімічної чистки. Хімчистка авто допомагає утримувати салон машини у первозданній чистоті.

Ціни на хімчистку салону авто

Легкове авто

від 1400грн

Універсал

від 1600грн

Кросовер, мінівен

від 1800грн

Мікроавтобус

від 2200грн

Миття вікон, вітрин та фасадів

Миття вікон у львові

Пропонуємо професійне чищення фасадів, всіх видів скління – вікон та вітрин. Миття вікон із застосуванням спеціалізованого обладнання – це впевненість в отриманні ефективного результату, позбавлення від негарних розводів!

Ціни на миття вікон

Миття вікон і вітрин (м²)

від 50грн

Миття вікон після ремонту (м²)

від 60грн

Миття фасадів (м²)

від 20грн

Бруківка, паркінг (м²)

від 25грн

Нашу компанію Holden Cleaning відрізняє професіоналізм та досвід роботи в галузі, що дозволяє нам надавати клінінгові послуги на найвищому рівні у Львові. Сумлінне прибирання будинку, старанне виведення плям зі шкіряного дивана або надокучливе миття вікон більше не повинно бути рутиною!

Звертайтеся – з нами завжди чисто!