Клінінг, послуги клінінгу, хімчистки у Львові


«Клін Комплект» - послуги прибирання

Вигідні ціни та високий показник якості на клінінгові послуги: прибирання квартир, будинків, під'їздів багатоповерхівок, миття вікон, хімчистка м'яких меблів.

Львів, вул. Ряшівська, 13

«Аква Формула» - хімчистка салону автомобілів

Хімчистка всіх видів автомобілів у Львові: легкові авто, позашляховики, мікроавтобуси, великі автобуси, вантажівки, спецтехніка. Перелік послуг: хімчистка салону, чистка багажного відділення, полірування поверхонь та ін.

Львів, вул. Природна 5б

Як вибрати найкращу клінінгову компанію

Існують певні нюанси та правила, на які потрібно звертати увагу при виборі відповідної компанії для прибирання квартири, під’їзду, офісу, навколишньої прибудинкової території. Довіряти хімчистку м’яких меблів або килима будь-кому також не варто.

Клінінгові послуги у Львові: критерії вибору

Щоб унеможливити виникнення якихось непорозумінь, при замовленні клінінгових послуг слід заздалегідь з’ясувати для себе усі робочі питання:

  1. Досвід знайомих – якщо хтось зі знайомих користувався і залишився задоволений, значить треба викликати саме цю компанію. Звертайте увагу на відгуки у соцмережах.

  2. Персонал – на власному досвіді всі ми знаємо, що прибирання – це важка праця, що вимагає певних умінь. Зрозуміло, що 1-2 працівники на генеральне прибирання квартири 70-80 кв. м з миттям вікон за один день – це задача абсолютно нездійсненна. Отже, при замовленні прибирання уточнюйте передбачувану кількість персоналу.

  3. Розмір компанії – насправді це не має значення. Якщо компанія велика і виконує весь перелік послуг, на її сайті багато логотипів клієнтів, це не завжди означає, що вони зроблять якісне прибирання. Якщо фірма невелика, то на прибирання може приїхати хто завгодно, наприклад, безробітна сусідка директора.

  4. Тривалість прибирання – якісне генеральне прибирання або після ремонту у кожному кутку, з відсуванням меблів і протиранням всіх поверхонь, а не тільки там, де видно бруд, займає не менше 7 годин. Не довіряйте тим, хто обіцяє зробити усе за 3-4 години.

Якісне прибирання квартир, офісів, під’їздів, території

Варто уточнити, які хімічні засоби та інвентар яких виробників клінінгова компанія застосовує для прибирання – неважливо, для єдиного разу або за довготривалою угодою. Ось лише приблизний перелік того, що має хороша компанія:

  • пилосос з необхідними насадками;

  • парогенератор;

  • щітки, губки, скребки, ножиці, викрутки;

  • відра, ганчірки та серветки окремо для різних приміщень;

  • професійна хімія;

  • пакети для сміття, драбина, швабри та інш.

Тому, якщо до вас приїхали жінки з відрами, Cifом, Cometом і двома ганчірочками, можете сміливо відправляти їх додому. У кращому випадку вони зроблять звичайне прибирання, у гіршому розведуть бруд і що-небудь зіпсують.

Хімчистка одягу, м’яких меблів, килимів, салону авто

За необхідності відновити зимовий одяг, освіжити м’які меблі, почистити килим, знищити неприємні запахи у салоні автівки, здійснити дезінфекцію приміщення, варто звертатися до професіоналів. Самостійне використання невідповідних речовин може пошкодити структуру ковроліна або килима, зруйнувати у салоні авто електроніку, змінити колір матеріалів оббивки крісел або пластикових панелей.

Звертайте увагу на ціну прибирання – вартість робіт має бути виваженою. Зазвичай, вибір найвигіднішої цінової пропозиції призводить до того, що ви отримаєте послуги не самої високої якості. Крім того, справжні професіонали дорожать своїм кредо й попередньо заявлену ціну не змінюють.