«АВ Метал Груп» – металопрокат у Львові

ТОВ "АВ метал груп" - широкий вибір металопрокату у Львові. Головні напрямки: чорний, нержавіючий, оцинкований металопрокат, машинобудівне кріплення, профнастил, металочерепиця, будівельне кріплення, електроди зварювальні, сітка та огорожі.

м. Львів, вул. Навроцького, 1

0-800-30-33-70 032-245-01-20

Web:

Email: site.avmg@gmail.com


ТОВ "АВ метал груп" - велика і незалежна торгова компанія в Україні. Ми почали свою діяльність на ринку металопрокату у червні 2009 року і через кілька років стали масштабним українським постачальником. Сьогодні "АВ метал груп" - один з лідерів серед компаній, представлених у цьому бізнес-сегменті.

Ми надаємо споживачам широкий вибір сортового, фасонного, трубного і плоского металопрокату. Співпрацюючи з відомими світовими виробниками, забезпечуємо покупців надійною і якісною продукцією. Компанія продовжує розвиватися, відкриваючи нові філії і металобази по всій Україні.

Компанія займається виробництвом продукції 8 категорій металопрокату на високотехнологічному обладнанні затребуваного у сучасному будівництві. Ми виробляємо арматуру, дріт, круглий прокат, профільні труби та листи, металеві сітки й просічно-витяжні листи.

При виготовленні профільних труб ми використовуємо сучасні технології обробки металу, що істотно підвищує якість кінцевого продукту. У 2013 році ми заснували новий напрям на ринку металопрокату, налагодивши виробництво профільованих листів і металочерепиці.

Чорний металопрокат

Напрямок "Чорний металопрокат" компанії "АВ метал груп" - це продаж металопрокату наступної номенклатури: арматура, балки, круглі і профільні труби, круги, катанка, квадрати, конструкційні кола, смуги, куточки, швелери, листи, дріт ВР і ОК, електроди.

Нержавіючий металопрокат

"АВ Металл Групп" - компанія № 1 на українському ринку нержавіючої сталі, найбільший постачальник нержавіючого плоского прокату для української промисловості і один з лідерів в поставках зварних нержавіючих труб і дроту.

Оцинкований металопрокат

З лютого 2014 відкрився підрозділ «АВ Метал Груп» - «Оцинкований металопрокат».

Профнастил

Ми раді повідомити Вам, що в 2014 році в нашій компанії "АВ метал груп", було відкрито новий підрозділ - "Профнастил". Ми є офіційними дилерами найбільших заводів Східної Азії, а також партнерами інших виробників з Європи та постачаємо профнастил різного типу хвилі і будь-якого кольору, профлист, гладкий лист.

Будівельні кріплення

Ми раді повідомити, що в 2013 році в нашій компанії "АВ метал груп" було відкрито новий підрозділ - "Будівельні кріплення" Підрозділ готовий надати Вам будь-який товар з нашого асортименту: саморізи, дюбелі, анкера, шпильки, шурупи.

Металовироби

Вас вітає підрозділ метизів компанії "АВ метал груп"!

Ми є офіційними дилерами найбільших заводів України - ПАТ "Дружківський метизний завод", ПАТ "Харківський метизний завод", ПАТ "Дніпрометиз", а також партнерами виробників метизів з України, Китаю і країн СНД.

Пропонуємо машинобудівні, нержавіючі, оцинковані і високоміцні кріплення: болти, гайки, шайби, гвинти, заклепки.

На складах постійно в наявності є понад 300 тон метизних виробів, в асортименті понад 3500 найменувань.