Будівельні матеріали - підприємства Львова та області


«АВ Метал Груп» - металопрокат

Пропонуємо широкий вибір металопрокату у Львові. Головні напрямки: чорний, нержавіючий, оцинкований металопрокат, машинобудівне кріплення, профнастил, металочерепиця, будівельне кріплення, електроди зварювальні, сітка та огорожі.

м. Львів, вул. Навроцького, 1

Як правильно вибрати будівельні матеріали у Львові

Навіть, якщо ви вважаєте за краще довірити придбання матеріалів професіоналам, варто знати певні особливості їх вибору. Це допоможе раціонально витрачати кошти й уникнути недобросовісних робітників.

Ключові рекомендації

Передбачити всі нюанси придбання будівельних матеріалів у Львові досить складно, але базові поради допоможуть запобігти несподіванок:

 • Дотримуйтеся проєкту й складеного кошторису – не варто замінювати матеріали бюджетними аналогами, не порадившись з фахівцями.

 • Купуйте будівельні матеріали з невеликим запасом, згодом може буде складно підібрати ідентичний колір, фактуру.

 • При купівлі великих обсягів будматеріалів, завжди можна розраховувати на гарні торговельні знижки.

Контроль витрат

Якщо придбання будівельних матеріалів у Львові здійснює виконроб, необхідно проконтролювати всі відповідні витрати.

 • Не варто соромитися вимагати чеки на покупки, а також контролювати обсяг і кількість придбаних будівельних матеріалів.

 • Виконроб зобов'язаний звітувати перед своїм роботодавцем про кожну використану копійку.

 • Рекомендується видавати гроші невеликими обсягами, скрупульозність замовника геть відбиває бажання до будь-якої спокуси.

Основні вимоги до будівельних матеріалів

Будівельні матеріали для зовнішньої обробки – профіль, облицювальна цегла, сайдинг, шпаклювальні суміші вибирати потрібно за ступенем стійкості до зовнішніх впливів. Має значення й естетика покриттів, адже важливо, щоб територія ділянки відповідала обраному ландшафтному дизайну.

Будматеріали для внутрішньої обробки – покриття для стін, стелі та підлоги, зокрема шпалери, пластик, ламінат і лінолеум, гіпсокартон і фарба, різноманітні шпаклювальні суміші, стартові й фінішні, керамічна плитка й клей для фіксації. При виборі цієї категорії матеріалів велике значення надають естетичності, відповідності дизайнерським задумам, поєднанню в інтер'єрі.

Безпека та екологічність

З великою обережністю слід поставитися до вибору будівельних матеріалів, які можуть бути шкідливими для здоров’я:

 1. Синтетичні теплоізоляційні матеріали.

 2. Дешеві фарби й лаки.

 3. Лінолеум та вінілові шпалери низької якості.

 4. Дешевий ламінат з маркуванням Е2, Е3.

 5. Граніт, скловолокно.

 6. Азбестоцементний шифер.

Будматеріали не повинні виділяти неприємного запаху, адже це свідчить про те, що відбувається виділення токсинів. Зрозуміло, що найбільш безпечними є натуральні матеріали – деревина, паркет, керамічна плитка, бамбукові шпалери.

 1. На момент використання у повітря не повинні виділятися шкідливі леткі речовини.

 2. Не повинна утворюватися мікрофлора.

 3. Абсолютно виключено накопичення статичної електрики.

Отже, правильний вибір будівельних матеріалів є найбільш відповідальним кроком на шляху для здійснення якісного ремонту або будівельних робіт.