Що таке Клінінг? Як замовити клінінгові послуги у Львові?

Що таке Клінінг? Як замовити клінінгові послуги у Львові?

Чистий дім тішить око і дарує відчуття затишку. Але ні для кого не секрет, скільки часу вимагає наведення порядку. А якщо будинок великий, то завдання стає ще складнішим. На допомогу прийде професійний клінінг: ви можете просто відпочити, провести час з рідними чи друзями, а про чистоту подбають професіонали.

Клінінгова компанія – надійний сервіс для тих, хто хоче жити в чистоті і не витрачати час на її наведення. Довірте прибирання квартири, будинку, офісу професіоналам, і результат перевершить ваші очікування!

Що таке клінінг

Що таке Клінінг?

Сьогодні слово «клінінг» дуже поширене, а його значення зрозуміле всім. Воно походить від англійського слова «clean», яке перекладається як «наводити чистоту», «прибирати». Клінінг - професійне прибирання, яке передбачає комплекс заходів, завдяки яким можна навести чистоту в будинку чи квартирі.

Ринок клінінгових послуг у Львові почав активно розвиватися останні 15 років. Сьогодні професійний клінінг – поширена послуга, замовити яку можуть різні категорії людей. Адже ціни на клінінг є досить доступні.

Клінінгові компанії надають разові або періодичні професійні послуги з наведення порядку у різних приміщення. Їх активно використовують і у приватній, і в комерційній сфері.

Досвід роботи, швидкість прибирання та використання ефективних засобів дозволить отримати бажаний результат.

В чому особливість професійного клінінгу

В чому особливість професійного клінінгу

Клінінгові послуги – це не просто прибирання у квартирі. Це цілий комплекс робіт: миття різних поверхонь, видалення бруду і плям, чищення меблів.

Надійна клінінгова компанія Holden Cleaning пропонує великий вибір послуг та демократичні ціни. Ви можете замовляти клінінг час від часу або укласти договір на регулярне прибирання тривалий час. Можна замовити генеральне прибирання. Працівники компанії докладуть максимум зусиль, щоб ваш дім сяяв чистотою.

Досвідчені клінери – можливість добитися глибокого чищення різних поверхонь. Під час прибирання вони використовують професійне обладнання: потужні пилососи, парові швабри, засоби для миття вікон. Також використовують високоякісні засоби побутової хімії, які можуть видалити навіть складні плями, специфічні забруднення, неприємні запахи.

Які є види клінінгових послуг

Види клінінгових послуг у львові

Для підтримки чистоти і порядку клінінгові компанії пропонують різні види робіт. Найчастіше це:

 • прибирання будинків, квартир, офісів;

 • прибирання після ремонту,

 • хімчистка м’яких меблів, килимів, матраців,

 • миття вікон, вітрин і фасадів,

 • прибирання після свят.

Мрієте про ідеальну чистоту? Для цього потрібно замовити клінінг. Прибирання квартири будинку передбачає видалення пилу зі стін, стель, карнизів, миття підлоги, протирання зовнішніх поверхонь меблів, миття і протирання всіх зовнішніх поверхонь меблів, миття сантехніки, протирання дверних прорізів, винесення сміття.

Ви можете замовити і додаткові послуги:

 • миття і протирання люстр, світильників, бра,

 • миття внутрішніх поверхонь меблів,

 • полірування зовнішньої поверхні меблів,

 • хімчистка килимів, ковроліну і м'яких меблів.

Для офісів, магазинів, закладів харчування та соціальної сфери чистота у приміщенні – не тільки необхідність, а й важливий фактор, що впдиває на імідж. Саме тому доцільно замовляти професійний клінінг. Регулярне прибирання – успішна складова ведення бізнесу та запорука здоров’я і відмінного самопочуття працівників.

Працівники клінінгової компанії «Holden Cleaning» мають сучасну професійну техніку та якісні миючі засоби, які дозволять прибрати швидко і якісно навіть велику квартиру. А ціни на клінінг приємно здивують!

У чому переваги клінінгу

Переваги клінінгу у львові

Замовляючи послуги клінінгу, клієнт обирає дату і час прибирання. Клінери працюють без перерв, у вихідні і святкові дні також. Але це не єдина перевага сервісу.

 • Якість прибирання. Начищені дзеркала, вимита сантехніка, чисті килими і м’які меблі – клінери уважні до найменших деталей. Клінінгові фірми цінують свій імідж та довіру клієнтів, тому всі роботи виконують швидко, якісно та дуже ретельно.

 • Економія коштів. Для якісного прибирання потрібна ефективна побутова хімія, інвентар, потужний пилосос. Обираючи надійний клінінг у Львові, ви заощаджуєте кошти.

 • Економія часу. Команда клінерів за кілька годин може прибрати навіть великий будинок. А ви можете просто відпочити, зайнятися своїми справами, а не витрачати час на чищення сантехніки чи виведення плям з м’яких меблів.

 • Професіоналізм. Досвідчені клінери швидко помиють кухню, почистять килим, м’які меблі. Досвід роботи та практичні навички дозволять без зайвих зусиль впоратися з будь-якими забрудненнями.

 • Зручність. Ви можете замовити клінінгові послуги у Львові перед приїздом гостей, перед святами чи після них.

 • Індивідуальний підхід у всьому. Це стосується і вибору робіт із прибирання, і догляду за конкретними видами декору, меблів.

В яких випадках доцільно викликати клінінг

Викликати клінінг у львові

Професійний клінінг – не розкіш, а необхідність. Його переваги оцінять ті, хто любить ідеальний результат. І не тільки. Послуга виручить у найнесподіваніших ситуаціях.

 • До вас приїжджають гості, ви плануєте вечірку чи святкування. Все, що вам потрібно, - замовити клінінг у Львові. Довірте прибирання професіоналам, а самі займайтеся організаційними моментами.

 • Ви закінчили ремонт, і думка про прибирання погіршує ваш настрій. Дехто навіть не здогадується, в якій послідовності потрібно прибирати після ремонту та куди вивозити будівельне сміття.

 • Ви плануєте продавати квартиру, здавати в оренду. Ідеальна чистота – один з головних критеріїв, на які звертають увагу потенційні покупці чи орендарі.

 • Прибирання після пожежі чи затоплення. Професійне прибирання дозволить швидко ліквідувати наслідки надзвичайної ситуації.

 • У вас маленька дитина, і часу на прибирання просто не вистачає. Мама може просто погуляти з дитиною, а про чистоту в домі подбають професіонали.

 • Насичений графік роботи. Через насичений робочий графік сил і часу на прибирання може просто не вистачати. Це знахідка для тих, хто присвячує багато часу роботі, але в той же час дбає про сімейний затишок.

Як замовити клінінгові послуги у Львові

Як замовити клінінгові послуги у Львові

Для замовлення професійного клінінгу потрібно зробити кілька простих кроків:

 • Ви залишаєте заявку за допомогою форми на сайті або телефонуєте менеджерам компанії. У них ви можете уточнити ціни на клінінг у Львові.

 • Замовляєте послуги клінінгу у зручний для вас час.

 • Професійні клінери приїжджають до Вас з усім необхідним обладнанням та прибирають у будинку чи квартирі.

 • Ви перевіряєте якість прибирання та розраховуєтеся за клінінгові роботи.

Замовити клінінг у Львові:

Від чого залежить вартість послуг клінінгової компанії

Ціна прибирання залежить від регіону, типу робіт, площі будинку. Вартість роботи обговорюється перед укладанням доворогу про надання послуг. Holden Cleaning – надійна клінінгова компанія, яка пропонує якісні послуги та відмінний сервіс.

Чому варто обрати компанію «Holden Cleaning»

Клінінгова компанія у Львові

Великий досвід роботи. «Holden Cleaning» - клінінгова служба у Львові, яка працює не один рік, і за час роботи заслужила довіру клієнтів.

 • 100% гарантія блискучої якості. Спеціальні знання, досвід, вправність та майстерність – запорука того, що вам не доведеться нічого переробляти.

 • Екологічність засобів для чищення, професійне обладнання. Під час роботи клінери строго дотримуються усіх санітарно-гігієнічних норм, використовують інноваційне обладнання, гіпоалергенні та безпечні для здоров’я миючі засоби.

 • Вигідна ціна. Компанія пропонує доступні ціни на різні види послуг у місті Львів. Вартість прибирання вказано на сайті.

Клінінгові послуги у Львові:

Професійний клінінг – оптимальне рішення для тих, хто цінує чистоту та свій час!