Як прибрати квартиру після ремонту - практичні поради

Прибирання квартир після ремонту львів

Ремонт квартири - справжнє випробування для сім’ї. Але результат точно того вартує. Але думка про майбутнє прибирання після ремонту не додає гарного настрою. Щоб довести відремонтоване приміщення до ладу, потрібно докласти чимало зусиль.

Якщо прибирання квартир після ремонту вас лякає, на допомогу прийдуть клінінгові компанії. Довірте цю малоприємну справу професіоналам, і результат перевершить ваші очікування!

Визначаємо головні етапи прибирання

Прибирання за принципом «все і одразу» забере багато часу і сил. Тому перш, ніж почати прибирання після ремонту, варто визначити головні етапи роботи. Зокрема, це:

 • прибирання будівельного сміття;

 • чищення і миття всіх поверхонь;

 • миття вікон і дверей.

Полегшать процес прибирання квартири після ремонту професійні засоби, які допоможуть позбутися від забруднень на різних поверхнях.

Прибираємо сміття і залишки будівельних матеріалів

Спочатку зберіть, помийте і просушіть робочі інструменти. Відтак зберіть і винесіть будівельне сміття. Залишки шпалер, гіпсокартону не викидайте – можливо, пригодяться в господарстві. Дрібне сміття можна прибрати за допомогою будівельного пилососа.

Очищуємо поверхню від грубого пилу, фарби і клею

Якщо клей ще вологий, його залишки можна акуратно видалити вологою серветкою і скребком. Але роботи це треба дуже акуратно, щоб не пошкодити поверхню. Плями від клею, що засох, потрібно розм’якшити. Плями від фарби можна вивести за допомогою розчинника.

Видаляємо залишки фуги з керамічної плитки

Сліди фуги і клею варто видаляти одразу після роботи. Через 15-20 хвилин після затираня швів, коли розчин засохне, акуратно протріть поверхню плитки вологою губкою.

Відмиваємо сантехніку, дзеркало і скляні поверхні

На сантехніці залишається багато бруду після ремонту. Тут просто не обійтися без спеціальних миючих засобів, які нададуть блиску і допоможуть швидко позбутися забруднень. Для дзеркал і скляних поверхонь використовуйте миючі засоби, які не залишають розводів. Можна використовувати серветки з мікрофібри, які видаляють до 95% бактерій з поверхні, не залишають слідів.

Відмиваємо двері, поверхні меблів і люстри

Щоб швидко та ефективно прибрати квартиру, меблі краще винести з приміщення. Це полегшить процес прибирання. Для миття дерев’яних і пластикових дверей використовуйте спочатку вологі, а потім сухі серветки. Для миття меблів краще використати поліроль. Щоб прибирання квартири у Львові не стало причиною плісняви, двері шаф краще залишити відкритими. Люстри краще акуратно зняти і вимити окремо.

Миємо вікна без розводів, знімаємо будівельну плівку

Для миття вікон після ремонту використовуйте спеціальний скребок. Його можна недорого купити у будівельному магазині, але він значно спрощує роботу. Для того, щоб легко позбутися будівельної плівки, її варто змочити гарячою водою. Щоб не було розводів, мийте вікна спеціальними засобами для скла.

Готуємо інвентар для прибирання квартири

Щоб квартира після ремонту тішила чистотою і затишком, придбайте інвентар для прибирання:

 • пакети для сміття;

 • потужний пилосос;

 • серветки з мікрофібри;

 • мітла, швабра, пластмасові відра;

 • засоби для миття чищення різних типів поверхонь – скло, керамічна плитка, ламінат.

 • хімічні засоби для прибирання залишків фарби, клею, цементу.

Поради для ефективного прибирання

 • Починайте з вологого прибирання і миття великих поверхонь – стіни, стеля, підлоги. Невеликі забруднення можна видалити пізніше.

 • Купіть якісні миючі засоби та інвентар, це полегшить процес.

 • Якщо ви хочете зекономити час і сили, на допомогу прийдуть клінінгові працівники. Команда професіоналів швидко і якісно прибере квартиру у зручний для вас час.

Скільки коштує прибирання квартири після ремонту?

Вартість прибирання квартири після ремонту у Львові залежить від різних чинників. Середній прайс – від 25 до 40 грн/кв. м загального приміщення, включно з меблями. Головне – ви зекономите час та проведете його за більш приємним заняттям, ніж прибирання після ремонту. Але ви точно будете задоволені якістю роботи.

Прибирання оселі власними силами

Дотримання простих порад допоможе зробити прибирання швидким та ефективним. Забруднення краще видаляти одразу. Погодьтеся, свіжу фарбу чи цементний розчин можна прибрати без зайвих зусиль звичайною ганчіркою. Після застигання такі забруднення видалити важче.

Обмотайте меблі і побутову техніку ще до початку ремонту плівкою. Це допоможе зберегти майно і зекономити багато часу під час прибирання.

Клінінгові послуги: коли варто замовити

Не всі мають час і бажання займатися прибиранням після ремонту. Виручить клінінгова компанія, яка має досвід роботи та цінує довіру клієнтів. Під час роботи працівники використовують безпечні та ефективні засоби, тому клінінг дозволить отримати очікуваний результат у строго обумовлений час.