Прийом вторинної сировини у Львові


«Сиріус Захід» - прийом металобрухту

Прийом чорного металобрухту, кольрового металу (мідь, алюміній, латунь), демонтаж металевих конструкцій і вивезення транспортом підприємства у Львові та області. Оренда металевих контейнерів для зберігання відходів з металу.

Львів, вул. Грунтова 5

«Екоест» - прийом макулатури

Приймаємо посортовану макулатуру у Львові та області. Висока оплата за офісний використаний папір. Вивозимо сировину власним транспортом від 300 кілограмів. Для постійних замовників надаємо коробки для складування макулатури.

Львів

Здача вторсировини в пунктах прийому Львова

Все більше людей починають вести екологічно усвідомлений спосіб життя: ходять за продуктами з бавовняною сумкою, просять налити каву навинос у власний кухоль, а не одноразовий стаканчик, який зроблений зовсім не з паперу, як здається, збирають сміття окремо й здають його на вторинну переробку.

Які види вторсировини у Львові можна здати на приймальних пунктах

У багатьох прокидається екологічна усвідомленість: стає зрозумілим, що в зоні відповідальності кожного з нас – не просто чистота в офісі, виробничому майданчику, на подвір’ї, а сталий екологічний розвиток на всій планеті. Є багато речей, які ми можемо здавати на вторинну переробку.

  • Макулатура, використаний офісний папір, картон, гофротара, коробки.

  • Поліетилен, полімерні відходи, пластикова тара.

  • Кришки від пляшок потрібно збирати окремо, це занадто дрібна фракція, при сортуванні вони проскочать по стрічці й опиняться у відходах на сміттєвому полігоні.

  • Склобій.

  • Металобрухт різних категорій: чорний метал, мідь, алюміній, латунь.

  • Металеві конструкції: демонтаж та вивезення металобрухту, будівельного сміття.

Чому так важливо здавати вторинну сировину

Читаючи історії, як на берег викидаються кити, шлунки яких заповнені пластиковими пакетами, починаєш розуміти: кожна людина несе відповідальність за майбутнє цього світу. Щоб сортувати навіть побутові відходи, не потрібно змінювати своє життя. Досить поруч зі сміттєвим відром поставити місткість, у яку збирати інші види вторсировини, наприклад, пластикові пляшки й картон.

Ми надаємо вторсировині шанс на друге життя, оберігаємо довкілля й отримуємо певну винагороду. У той час як просто викинута на полігон пляшка буде розкладатися не одне століття. Бути ідеальним завжди не вийде, а робити невеликі, але важливі кроки кожного дня – під силу кожному.