«Florentes Studio» - сучасний ландшафтний дизайн у Львові

Звернувшись за послугами ландшавтного дизайну, благоустрою та озеленення території біля будинку, ви отримаєте стильну ділянку, де зможете гуляти, займатися садівництвом, весело проводити час із друзями та влаштовувати теплі сімейні вечори.

Благоустрій та озеленення території – гармонія вашої ділянки

Люди, які проживають у мегаполісах, мріють мати затишний куточок, де можна відпочити, забути про суєту та постійний поспіх. Унікальний ландшафтний дизайн присадибної ділянки від FLORENTES-STUDIO допоможе перетворити звичайний будинок за містом або дачу на куточок із чарівним струмочком, мальовничими клумбами. Навіть якщо ваша ділянка має нестандартне планування, складний ландшафт або затінені зони, ми знайдемо рішення для кожного випадку.

Ландшафтний дизайн подвір'я будинку

Ландшафтний дизайн подвір'я будинку у львові

Доріжки, водоймища, альтанки, укладання газону, посадка рослин, системи автополиву та багато іншого – ми виконуємо роботи з ландшафтного дизайну біля будинку з гарантією та під ключ!

Ландшафтний дизайн саду

Саджаємо дерева будь-якої висоти. Впорядковуємо територію, розробляємо вишукані квітники, зокрема тіньові. Підберемо багаторічні квіткові культури для створення міксбордерів та прикрасимо ваш сад яскравими композиціями.

Послуги ландшафтного дизайну

Створюємо чудові ландшафти біля будинку – красиві, неповторні, сучасні. Ми розробимо проєкт і самі втілимо його у життя. Реалізуємо безліч ландшафтних рішень – від класики до сучасності.

Озеленення та благоустрій територій

Озеленення та благоустрій територій у львові

Кожна ділянка має свої особливі характеристики, тому роботи з озеленення території та благоустрою прибудинкової території враховують рельєф, розміри, тип ґрунту ділянки, на якій розташований будинок.

Контейнерне озеленення

Контейнерне озеленення у львові

Прийнявши рішення використати в ландшафтному дизайні перед будинком вертикальне та контейнерне озеленення, ви як за помахом чарівної палички зможете зробити влучні акценти в садочку, біля будинку або на газоні.

Рокарії, альпінарії, водойми

Рокарії, альпінарії, водойми у львові

На ділянках з кам’янистою основою створимо альпінарії та рокарії з декоративними рослинами, щоб ви змогли милуватися справжнім гірським ландшафтом. Обладнаємо водойми та фонтани – від зовсім маленьких декоративних до великих і складних, з купанням та садовими рибками.

Рулонний газон

Укладання рулонного газону у львові

Вам не потрібно чекати кілька тижнів, поки зійде трава та хвилюватися через нерівномірний схід насіння – чудовий рулонний газон буде готовий вже через кілька годин після укладання. Газон з рулону вже має щільний і рівний травостій – це швидкий та надійний спосіб благоустрою території біля будинку.

Автоматичний полив для газонів

Автоматичний полив для газонів у львові

Не витрачайте гроші на послуги садівника і не губіть здоров'я, тягаючи важкі лійки та незручні насоси. Ми підберемо та налаштуємо правильну систему автоматичного поливу газону в залежності від площі ділянки.

Укладання бруківки та тротуарної плитки

Укладання бруківки та тротуарної плитки у львові

Створимо проєкт мережі доріжок та стежок з урахуванням особливостей вашої ділянки. Підготуємо до мощення: зробимо розмітку та облаштуємо основу під тротуарну плитку. Якісно укладемо бруківку або тротуарну плитку на підготовлену основу, встановимо бордюри.

Садові меблі

Меблі для саду у львові

Наші садові меблі та вироби з дерева допоможуть створити затишок, урізноманітнити дизайн ландшафту біля будинку. Пропонуємо різноманітні конструкції та оригінальне виконання садових меблів, цікавий дизайн, продуману ергономіку та якісні матеріали.

Декоративний город в контейнерах

Декоративний город в контейнерах у львові

Придумаємо та влаштуємо справжній декоративний город на ділянці. Побудуємо високі та вертикальні грядки з овочами та пряними травами, перетворимо прості овочеві грядки на красиві квітники та клумби. Ваш сучасний декоративний город в контейнерах буде акуратним, зручним та охайним, приноситиме практичну користь та потребуватиме мінімального догляду.

Догляд за територією будинку

Догляд за територією будинку у львові

Для підтримання дизайну присадибної ділянки у гарному стані необхідно постійно підстригати газони, вирощувати вишукані рослини, щоб територією можна було милуватися. Ми не тільки прикрасимо вашу земельну ділянку, зробимо її доглянутою, сучасною та акуратною, але й підтримуватимемо територію в ідеальному стані.

Догляд за садом

Догляд за садом у львові

Погодьте з нами обсяг робіт, а ми зробимо все необхідне – від вибору типу насаджень, способу підрізування до добрива ґрунту та прибирання території. Здійснимо обробку саду від шкідників та захворювань. Гарантуємо неймовірно красивий ландшафтний дизайн саду та високу якість посадок.

У нас продуманий сервіс, вам буде комфортно співпрацювати з нами. З’ясовуйте будь-які питання – ми пояснюємо деталі максимально розгорнуто, показуємо різноманітні приклади. Причому підтримка та консультації доступні у будь-який час – ви можете звернутися до нас навіть після реалізації проєкту.