«Ваш Медсервіс» - лікування алкоголізму та наркоманії у Львові

Алкоголізм, наркоманія, ігроманія – це прогресуючі захворювання. Тому чим раніше почати лікування, тим більше у пацієнта шансів на одужання. Адже з часом залежна людина втрачає інтерес до всього й деградує, втрачає роботу, здоров’я й сім’ю.

Львів, Пустомитівський район, с. Скнилів, Садівниче Товариство «Черемшина», 89

067-888-71-55 066-888-71-55

Наркологічний центр «Ваш Медсервіс» у Львові: реальна допомога

Якщо біда торкнулася вас або ваших близьких, знайте, ви не самотні. Є фахівці, які зможуть зрозуміти вашу ситуацію й надати фахову допомогу.

Співробітники клініки «Ваш Медсервіс» у Львові мають профільну медичну освіту, великий стаж роботи у даній області. Ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного пацієнта й надаємо не тільки медикаментозну, а й психологічну підтримку.

Лікування алкоголізму

Лікування алкоголізму у львові

Алкоголізм – це захворювання, яке складно, але необхідно й можна зцілити. Відмовитися від вживання алкоголю власними силами дуже важко. Потрібна підтримка не тільки друзів і родичів, а й висококваліфікованих лікарів. Лікування й реабілітація дозволить сформувати у залежного здоровий світогляд і свідоме ставлення до життя. Людина повернеться у соціум, отримає колишню впевненість у собі й власних здібностях.

Лікування наркоманії

Лікування наркоманії у львові

Кожен пацієнт забезпечується послугами анонімного лікування наркоманії з подальшою реабілітацією. Медикаментозна терапія, лікарські консультації забезпечують психологічну підтримку та формування стійкої мотивації до життя, вільного від згубних пристрастей. Індивідуальний підхід допомагає досягти найкращих результатів повного звільнення від наркотиків.

Лікування ігроманії

Лікування ігроманії у львові

Якщо ви бачите, що близька людина страждає від ігрової, комп’ютерної залежності, і ви не знаєте, як допомогти, зверніться в наркологічну клініку «Ваш Медсервіс». Ігроманія є великою загрозу для психіки, тому вживати заходів для її викорінення необхідно негайно. У лікуванні ігроманії переважають комплексні методики, які передбачають медикаментозну та психологічну терапію.

Виведення із запою

Виведення із запою у львові

Виведення із запійного стану швидко й ефективно усуне больові симптоми похмілля. Процедура проводиться для виведення з тривалого й безконтрольного вживання алкоголю протягом декількох днів і більше. Залежно від стану пацієнта, процес може здійснюватися вдома або в стаціонарі наркологічного центру під наглядом досвідчених наркологів.

Кодування від алкоголізму

Кодування від алкоголя у львові

Кодування від алкоголізму – безпечний і дієвий спосіб усунення алкогольної залежності на будь-якій її стадії. Лікарі застосовують найсучасніші безпечні лікарські препарати, метод навіювання. Передові методи кодування підбираються професійними лікарями в залежності від індивідуальних особливостей організму людини, фізіологічного й психологічного стану, стадії алкоголізму.

Підшивка від алкоголізму

Підшивка від алкоголя у львові

Підшивка від алкоголю передбачає введення в організм препарату на основі дисульфіраму. Дія речовини заснована на блокуванні ферменту, який руйнує алкоголь при попаданні в організм, тим самим викликаючи сильну інтоксикацію після вживання будь-якої дози алкоголю. Саме тому підшивку еспераль проводять тоді, коли пацієнт свідомо хоче позбутися залежності.

Детоксикація організму

Детоксикація організму у львові

Щоденне вживання алкоголю або наркотиків призводить до накопичення токсинів в організмі. Таким чином, розвивається фізична й психологічна залежність, впоратися з якою можливо тільки за допомогою спеціального лікування. Медикаментозний підхід дозволяє привести в норму фізичне здоров'я й позбавити від отруєння, «ломки» й болю. Психотерапевтичний підхід спрямований на підтримку емоційного фону хворого.

Ціни на послуги наркологічного центру

Консультація 1 година

безкоштовно

Комплексна реабілітація для наркозалежного 1 місяць

8000 грн

Комплексна реабілітація для алкозалежного 1 місяць

8000 грн

Виведення із запою в центрі 1 доба

від 1500 грн

Виведення із запою вдома 1 сеанс

від 2500 грн

Кодування / підшивка 1 сеанс

від 5000 грн

Блокування 1 сеанс

від 4000 грн

Амбулаторна детоксикація 1 сеанс

від 1800 грн

Тестування 1 сеанс

від 1000 грн

Детоксикація від наркотиків 1 доба

від 1800 грн

Переваги лікування та реабілітації в центрі «Ваш Медсервіс»

Великий досвід роботи в наркології – головний критерій в підборі фахівців найвищої кваліфікації для нашого наркологічного центру у Львові.

  • Застосовуються перевірені лікарські препарати й методики кодування від залежностей різних типів.

  • З пацієнтами працюють кваліфіковані та досвідчені фахівці, які з увагою та розумінням ставляться до ситуації кожного.

  • Всі методи й процедури підбираються персонально, використовуються комплексно для кращого результату.

Основне завдання всіх програм лікування й реабілітації – формування у пацієнта чіткого усвідомлення того, що будь-які залежності в його житті були помилкою, яку потрібно і можна виправити. Ми готові допомогти у найскладніших випадках.