«Ukrbustour» – пасажирські, міжнародні перевезення, оренда автобусів Львів

Пасажирські міжнародні перевезення по Україні та за кордон. Пропонуємо перевезення комфортабельними автобусами: індивідуальні та групові замовлення, туристичні поїздки, трансфери до готелів, організація корпоративних та приватних поїздок, доставка співробітників, оренда авто на весілля, доставка на футбольні матчі та розважальні заходи.

м. Львів, вул. Снопківська, 23/1А

067-314-69-89 095-128-47-63

Пасажирські перевезення Ukrbustour в Україні та за кордон – безпека й надійність

Пасажирські перевезення львів

Наша автотранспортна компанія вже понад 20 років здійснює пасажирські перевезення – від декількох пасажирів до великих груп. Переваги співпраці з Ukrbustour:

  • Пропонуємо широкий вибір сучасних транспортних засобів для пасажирських перевезень різних категорій, будь-якого масштабу.

  • Для вас працюють досвідчені та уважні водії з великим стажем роботи.

  • Надаємо для поїздки авто у зразковому технічному стані, повністю укомплектовані з урахуванням вимог чинного законодавства.

  • Складаємо оптимальні маршрути з урахуванням всіх особливостей здійснення пасажирських перевезень.

  • Пропонуємо гнучку систему оплати та умови співпраці. Нашим партнерам надаємо різноманітні знижки та бонуси, що додатково робить співпрацю більш приємною.

Міжнародні пасажирські перевезення зі Львова

Міжнародні пасажирські перевезення львів

Послуга міжнародних пасажирських перевезень автобусами по Україні та за кордон має велику популярність. Цей вид трансферу переважно передбачає тривалі переїзди, у таких випадках працює схема двох водіїв. Таким чином, пасажири швидко й безпечно дістаються до точки призначення. Плюсами такого трансферу є низька вартість поїздки, власний маршрут. Швидкість переміщення найчастіше вище, ніж потягом, маршрут пересування за необхідності завжди можна змінити.

Оренда автобусів

Оренда автобуса львів

Все більшої популярності набуває доставка співробітників до місця роботи й по домівках. Такий спосіб трансферу працівників надає позитивні результати в організації праці. Замовити оренду автобусу або мікроавтобусу зручно й тим, що працівники не залежать від розкладу міського транспорту, компаніям не потрібно утримувати власний автопарк. Поширеною практикою є проведення семінарів, лекцій, тренінгів, корпоративів та колективних поїздок. Ukrbustour із задоволенням виконає службові та бізнесові поїздки, беручи на себе відповідальність за комфортну й безпечну доставку.

Оренда мікроавтобусів на весілля

Оренда мікроавтобуса на весілля львів

При замовленні автобуса на весілля важливо, щоб у цей день все було організовано максимально ідеально. Маршрут, по якому буде рухатися весільний кортеж, відвідування цікавих міст, мости й парки, фотосесія – важливо провести святкову церемонію красиво й на високому рівні. У нашій компанії ви зможете замовити оренду мікроавтобусів на весілля різної місткості й прикрасити їх. Ми із задоволенням виконаємо все необхідне з нашого боку, щоб урочистості пройшли гарно.

Екскурсійні й туристичні перевезення

Туристичні перевезення львів

Пропонуємо замовити автобуси, мікроавтобуси для туристичних поїздок та подорожей з відвідуванням визначних пам'яток мистецтва та архітектури, проведенням екскурсій. До ваших послуг оренда автобусів для відпочинку на природі у лісі, поруч з озером, відвідування незвичайних місцевостей. Пропонуємо оренду авто з водієм для туристичної поїздки невеликою групою, виїзд на екстремальний відпочинок. У вас є можливість замовити шоп тури – поїздки по магазинах в інші міста або регіони з метою вигідного шопінгу на розпродажу.

Інші послуги з перевезень

Ми надаємо й інші популярні послуги пасажирських перевезень – для юридичних та приватних осіб. При замовленні трансферу в аеропорт, на вокзал або готель враховуємо зручність для пасажирів, необхідність перевезення речей, точне прибуття до місця призначення, вибір найкращого транспорту. Пропонуємо замовити оренду автобуса з водієм на день народження, ювілей, будь-яке інше свято.

При зверненні в транспортну компанію Ukrbustour ви можете заздалегідь обумовити всі важливі моменти для вашого заходу, які обов'язково будуть враховані при організації пасажирських перевезень й прокладанні оптимального маршруту.