«Максимум Сервіс» - обслуговування офісної техніки у Львові

Закінчився картридж або потрібна термінова заправка картриджа у Львові? Принтер перестав друкувати, потрібна діагностика або ремонт? Приготуйтеся назвати марку апарату або картриджа й звертайтеся до нас. Досвідчений консультант - сервісний інженер узгодить замовлення, яке ми виконаємо у найкоротші терміни.

Львів, пр-т В.Чорновола 63A, офіс 103

096-82-62-981 098-870-54-58

Сервісний центр «Максимум Сервіс» – звертайтеся до професіоналів

Ми здійснюємо заправку й продаж картриджів, відновлення практично всіх популярних моделей лазерних принтерів, копіювальних апаратів, БФП у Львові.

Заправка картриджів у сервісному центрі або у вас в офісі

Наші фахівці швидко та якісно виконають заправку й відновлення картриджів. Заправляємо лазерні та струменеві картриджі різних виробників: Hewlett Packard, Canon, картриджі Samsung, Xerox, картриджі Brother, Куосега, картриджі Panasonic, Konica Minolta. Пропонуємо скористатися послугами «Вічний картридж» та «Заправляй більше – плати менше», які дозволяють суттєво зекономити на заправці картриджів. У разі необхідності в картриджах замінюються комплектуючі – заміна ракеля, фотовалу, заряджального ролика, магнітного валу, дозувального леза, тобто здійснюємо відновлення картриджа.

Продаж картриджів – лазерних, струменевих

Купити картриджі для оргтехніки у Львові ви можете у нас за вигідними цінами. Коштують оригінальні картриджі для принтерів дорожче, але вони мають значно більший ресурс. Багато власників принтерів вважають за краще використовувати відновлені або сумісні картриджі, оскільки це набагато дешевше. Пропонуємо «Європейський картридж», який відпрацював лише оригінальний заводський тонер, але за ціною вдвічі менше, ніж оригінальний.

Кваліфікований ремонт принтерів, БФП

Досвідчені фахівці виконають ремонт і обслуговування офісної техніки у нашому сервісному центрі та на виїзді, безпосередньо у замовників. В наявності на нашому складі є комплектуючі та запчастини: ролики-затискачі паперу, термоплівки, гумові вали, термоблоки, сервісні комплекти, необхідні для ремонту апаратів провідних виробників оргтехніки HP, Canon, Samsung, Xerox, Brother, Куосега. Діагностику виконуємо безкоштовно. Для якісного друку рекомендуємо профілактику – регулярне технічне обслуговування: очищення всіх вузлів та систем принтера, усунення застрягань паперу, виявлення зношених частин і механізмів.

Прошивка принтерів

Більшість сучасних моделей принтерів та БФП Samsung, Xerox мають захист від повторної заправки картриджів. Коли лічильник витрати тонера досягає певного значення, зазвичай в межах 500-800 або 1000-1500 видрукуваних сторінок, в залежності від моделі, апарат блокує друк. Оскільки лічильник тонера знаходиться у чіпі пам'яті, картридж за рекомендацією виробника підлягає заміні на новий з невитраченим лічильником тонера в мікросхемі пам'яті. Блокування спрацьовує незалежно від наявності тонера у картриджі.

Оновлення програмного забезпечення модернізованою прошивкою дозволяє відключити функцію контролю над лічильником витрати тонера в CRUM-чіпі, що дозволяє безперешкодно заправляти картриджі, економлячи значні кошти. Звертаємо увагу: наша компанія не використовує безкоштовні прошивки з мережі Інтернет.