Оптимальний пакет - сторінка підприємства з прайсом цін


ОПТИМАЛЬНИЙ ПАКЕТ

Контакти

+

Логотип

+

Текст візитки (2000 знаків)

+

Оголошень в каталозі

1

Фото, шт

12

Посилання на сайт

+

Прайс з цінами

+

Ціна: 2400 гривень на рік

Переваги пакету «Оптимальний»

 • СТОРІНКА КОМПАНІЇ

  Окрема сторінка на сайті «Ваша Візитка 24» з контактами та описом діяльності підприємства. Інформація сторінки налаштовується під пошукові системи.

 • ОГОЛОШЕННЯ В КАТАЛОЗІ

  В каталозі підприємств, у відповідній рубриці товарів або послуг розміщується оголошення підприємства із заголовком, логотипом, описом, адресою і контактними телефонами. Заголовок містить лінк на візитку підприємства.

 • КОНТАКТИ

  Пакет дозволяє добавити контакти: адресу, два номери телефону з кліком (для візитки та публікації в каталозі), електорнну пошту, активне посилання на сайт.

 • ПОСИЛАННЯ НА САЙТ

  Розміщуємо посилання на сайт, що збільшить кількість відвідувачів та позитивно вплине на розвиток сайту підприємства в пошуковій системі.

 • ПРОПОЗИЦІЇ З ЦІНАМИ

  Добавлення цін в пропозиції підприємства. Ціни можуть бути вказані поруч із фото товарів або у вигляді таблиці з переліком послуг.

Що буде з пакетом «Оптимальний» по закінченні оплаченого терміну ?

При відсутності оплати на наступний період пакет збережеться як «Стартовий».

Вся опублікована інформація про підприємство (візитка, контакти, публікація в каталозі) залишиться доступною на сайті «ВВ24».

Як замовити пакет ?

З питань надання рекламних послуг звертайтесь на електронну адресу. В повідомленні вкажіть, будь ласка, що саме хотіли б замовити.

vv24info@gmail.com.

Послуги будуть надані після оплати та погодження необхідної інформації.

З повагою, «Ваша Візитка 24»!